reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w którym tygodniu rodziłyście swoje maleństwa???

w którym tygodniu ciąży urodziłyście swoje maleństwa???

  • w 34 tygodniu i wcześniej

    Głosów: 5 2,5%
  • w 35 tygodniu

    Głosów: 4 2,0%
  • w 36 tygodniu

    Głosów: 5 2,5%
  • w 37 tygodniu

    Głosów: 15 7,4%
  • w 38 tygodniu

    Głosów: 26 12,9%
  • w 39 tygodniu

    Głosów: 24 11,9%
  • w 40 tygodniu(w terminie)

    Głosów: 42 20,8%
  • po upływie 40 tygodni

    Głosów: 81 40,1%

  • Wszystkich głosujących
    202
reklama
Ja miałam termin na 22,07,2007 a urodziłam 01,08,2007 także 10 dni po terminie dostałam kroplówkę na wywołanie skurczy i po ok 6 godzinach urodziłam synka Huberta (5020 długi 62cm)
 
czyli najwięcej dzieciaczków rodzi sie po terminie.....
to pozostaje mi sie uzbroic w cierpliwość i czekać:-p;-):tak::-):-)
 
znajoma urodziła synka w 35 tc o wadze 2900! Jakby mały poczekał dłuzej, to byłoby juz słoniątko ;)

ja bede rodzic przez cc w 39 tc. mały ma ułozenie pośladkowe.
 
Ja urodziłam w 38 tygodniu, waga 2940, 10 dni przed wyliczonym terminem, Asienka była mała ale dzięki temu szybciutko się urodziła.
 
jak już pisałam wcześniej termin z obliczeń miałam na 13 listopada jednak dzidzi sie nie śpieszyło i pan doktor zdecydował się na wywołanie go 21 listopada :tak::-D:-D:-D
Najśmieszniejsze jest to że dzień przed porodem wysłali mnie na usg (żeby sprawdzić czy z małą jest wszystko w porządku bo puls zanikał) to wyszedł mi termin dopiero na 15 grudnia :laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Do góry