reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwestii przywitania

reklama
ewa..no wlasnie...zastanawiajace. a za ten pomysl z klubem malucha to cie podziwiam..ja ostatnio stiwerdzilam ze nei moglabym pracowca w takim miejscu ;)
 
Ja mam taka samą mate jak ccaroline85 i Julci sie bardzo podoba:-):-)
brown.kate- twoja mata tez fajna:tak: ewa ma taka i chyba jeszcze Karina o ile sie nie myle:tak:
 
Jescze jedno. Dziewczyny powiedzcie mi jak zasypiają wasze dzieciaczki. Ja mam z moim koszmar. Trzeba go ciągle telepać. Jak nie w wózku to na ręcach. Czy takie małe dziecko można nauczyć żeby samo zasypiało. Wcześniej nie miałam takiego problemu bo Kacper zasypiał sam. Miki jest całkiem inny od Kacpra.:sorry2:
witam moj oliwier raczej zasypia sam niekiedy nie zdaze mu zrobic mleczka i jak przychodze to juz spi. zdaza sie tez tak ze nie chce spac i placze i wtedy tez go probuje ululac na raczkach
 
ccaroline moj maly tez ostatnio nauczyl sie piszczec krzyczec i wydawac rozne dzwieki , niekiedy to az uszy bolą od tych krzyków ale jest slodki jak tak piszczy i sie przy tym smieje. od wczoraj nauczyl sie cmokać ustami i tez sie z tego smiejemy :-)

a my nie mamy jeszcze maty edukacyjnej jakos tak nie moge sie zebrac zeby cos poszukac. mamy tylko stojaczek z zabawkami ale nie chce sie nimi bawic
 
Ostatnia edycja:
nooo ok, ale jak oni to niby widza, ze jest taka potrzeba, na tzw. oko???
nam w szpitalu powiedzieli, ze mala ma bioderka ok, ale zalecaja kontrol, bo jakos dziewczynki maja tam cos czesciej nie tak z tymi bioderkami niz chlopcy.

:-)

Ajako - też mnie to zdziwiło - no bo mówie koleżance że idę a ona do mnie a po co , dzieje się coś ? No to ja że jakl to po co ?.. że to normalne badanie , no i się dowiedziałam że u nas to nie wypisują takich skierowań , chyba że jakas mama się istro upomina .. dla mnie to chore , no bo u mojego tez było przecież na granicy normy ale się naprawiło samo po 6 tygodniach , teraz mam iść na konsultacje jak mały zacznie raczkowac .Bo podobno też się powinno
 
ja sie troszke martwie, bo jak pisalam u nas nie za bardzo przejmuja sie bioderkami, usg nie robia, a zauwazylam ze moja malutka ma 'nierowne faldki' na nozkach. Jakis czas temu miala symetryczne faldeczki, a teraz juz nie. Pewnie to wina mojego jej noszenia. Nosze ja przodem do mnie trzymam lewa reka wskutek czego jej prawa nozka jest chyba troszke ze mocno przycisnieta do mojego ciala . Wlasnie na tej nozce pojawila sie dodatkowa faldeczka...15-tego ide na szczepienie:( wiec postaram sie wypytac co z tym moge zrobic. A wy jak nosicie swoje maluszki?
 
reklama
Do góry