reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwestii przywitania

z bioderkami to chyba jest różnie nawet w kwestii podejści lekarzy. Hania miała pierwsze USG w szpitalu - bo u mnie robili to standardowo, poniewaz u nas było wszystko ok, to nastepne miała na poczatku 3 miesiąca. (gdyby był problem to kontrolne po 6 tygodniach od urodzenia) i wtedy lekarka poiedziala mi, ze teoretycznie powinno sie jeszcze dwa razy skontrolowac bioderka , jak dziecko ukończy 6 m-c, a drugie jak zacznie chodzić, ale to juz maja byc wizyt u chirurga dzicięcego. jak to powiedzialam naszej pediatrze, to stwierdziła, ze jeżeli jest wsio ok, to ona takiej potrzeby nie widzi... tak więc do konca teraz ie wiem to robic ...
 
reklama
Aniam - ja miałam napisać do Ciebie, albo do Ewy, bo się porobiło duuużo i mały bałagan, a mamy jeszcze "poznajmy się" i "lista wrześniowych mamuś". Może z tym coś jeszcze?
 
ja sie troszke martwie, bo jak pisalam u nas nie za bardzo przejmuja sie bioderkami, usg nie robia, a zauwazylam ze moja malutka ma 'nierowne faldki' na nozkach. Jakis czas temu miala symetryczne faldeczki, a teraz juz nie. Pewnie to wina mojego jej noszenia. Nosze ja przodem do mnie trzymam lewa reka wskutek czego jej prawa nozka jest chyba troszke ze mocno przycisnieta do mojego ciala . Wlasnie na tej nozce pojawila sie dodatkowa faldeczka...15-tego ide na szczepienie:( wiec postaram sie wypytac co z tym moge zrobic. A wy jak nosicie swoje maluszki?

Kate - u nas tak samo - wyspy zasraniutkie... Jedna kontrola zaraz po urodzeniu. Poprosiłam położną żeby mi sprawdziła na kontroli miesiąc temu, porozginała nóżki, powiedziała that's perfect i tyle. USG nie ma:no::no::no:
Ja też mam szczepionkę 15-go o 11.30 6 w 1.
 
Anaklim - spytam Ewy może coś z tym zrobi - wkońcu ona tu rządzi :-D:-DJa tu tylko sprzatam
Wyspy chcociaz z tymi szczepieniami maja lepiej a u nas trzeba bulić
 
Anaklim - spytam Ewy może coś z tym zrobi - wkońcu ona tu rządzi :-D:-DJa tu tylko sprzatam
Wyspy chcociaz z tymi szczepieniami maja lepiej a u nas trzeba bulić

hehe, ale to zabrzmiało...
tematy zostały połączone. teraz musimy poczekać na usunięcie wszystkich przeniesionych i wywalonych tematów. będzie czyściej i przejrzyściej:-D
 
reklama
Ewa - thx dobra kobieto!
Trochę odetchnęłam, bo przez chwilę myślałam, że się czepiam, albo jestem nienormalna pedantka;)

Aniam - szczepienia darmo to fakt, ale to jest to o czym odpisywałam Pedro. Kasa jedynie.
Ja już nawet sprawdzałam ile tu trwają studia medyczne jak mi ten lekarz zalecił herbatę z mlekiem na ciężkie zatoki, ale normalnie - 6 lat.. Hmmm...
 
Do góry