reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwestii przywitania

reklama
Wręcz przeciwnie:) Może dzięki Tobie, mój mąż czasem odetchnie i powie, że ma najlepszą żonę na świecie:)
Może czasami ugryzę się w swój niewyparzony jęzor, zanim wybuchnie sycylijska awantura?
Zaryzykuję:))))

Ok, więc jestem do dyspozycji, prosisz i Masz:-)

A Ania hmm..., a rośnie, właśniie wróciliśmy z kontroli bioderek - prawie ok, tzn. podobno to częste, ale prawa nóżka się delikatnie słabiej odwodzi, tak to bywa przy złym noszeniu. Lekarz wyjaśnił co robić, jak nosić i za miesiąc do kontroli. Poza tym zdrowa, nauczyła się przewracac z pleców na brzuch i odwrotnie, niezdarnie stara się łapać różne rzeczy jak np. mój nos czu usta dziś rano, gada dość sporo, a jak ma nawet z kim pogadać to to jest już dyskusja czasem dość ostra (ja "gualgugagabugagalakugagagakolgo; ona "gubababgugagaga") no i tak czasem pół godziny.
Święta .... na szczęście minęły:-)
Choinka .... już się sypie:-)
A sylwester ..... jak to rzekł kolega, ojciec mojej chrześniaczki, spędzam tam "gdzie zabierze mnie TV":-):-)

A może napiszcie mi w czym kąpiecie/kąpaliście swoje dzieciaczki. Bo my do tej pory w oilatum, ale że to drogie, niedawno zaczęliśmny wypróbowywać inne płyny do kąpieli dla niemowlaków. Mieliśmy już Ziaja, a teraz kupiliśmy Dzidziusia. Niestety jednak Ania miała najlepszą skórkę tylko przy Oilatum, bo od tych innych już czuć, że się wysusza:-(
 
ktoś powiedział kiedyś,że kobiety są z Wenus a faceci z Marsa i coś w tym jest.2 różne światy a i tak jedni bez drugich żyć nie mogą:-)tak to już jest urządzone
heheheh dobre hihhi:-D:-D:-D i masz racje


Pedro- no oilatum jest fakt najlepsze ale drogie a my ostatnio wypróbowalismy żel do mycia ciała n lepszy sen z Johnson beby i jestem zadowolona skórka jest delikatna ale oliwka i tak idzie w ruch zawsze i też johnsona i jest super ja chwale i polecam:-D:-D:-D:-D
 
Wierz mi czasem zazdroszczę mojemu Y. opanowania kiedy mała ma kolkę lub robią jej zastrzyk:-( Sama mialam taki okres,że leciałam jak Y. przewijał małą
bo może nie da tyle kremu ile trzeba,albo źle zapnie pieluszkę.. na szczęście mi minęło:-p Nie wiem jakbym sobie dala bez niego rade...
ze wroce do tematu ... sanya madra z ciebie babka ... fajnie czytac takie posty :-)
a fakt jest faktem dziecko to dzielo kobiety i mezczyzny wiec oboje powinni miec udzial w jego wychowaniu, pielegnacji itp. odnajdywanie sie w nowej sytuacji to jedno ale gore zawsze powinna brac odpowiedzialnosc - nasza dojrzalosc tego wymaga !!!!
 
reklama
Ok, więc jestem do dyspozycji, prosisz i Masz:-)

No i to mnie satysfakcjonuje: krótko, konkretnie i na temat. Dzięki!

Ja kąpie młodego w Johnson's Naturals Soothing z ekstraktem z liści oliwki - taka zielona seria. Ślicznie pachnie i ma od razu balsam i krem. Dla nas bomba, Kaja dalej smaruję Oilatum bo ma okropnie wysuszoną skórę. Z resztą tu woda to dramat:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Do zobaczenia na rynku we Wrocku;-)
 
Do góry