reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwestii przywitania

reklama
Szczęśliwego Nowego!!!!!

U nas Jameson i winko dla mnie... szampan śjakiś taki, hmmmm.... sama nie wiem co to, ale tradycja to tradycja!

Chciałabym życzyć nam wszystkim żeby nadchodzący rok był dla nas szczęśliwy i spokojny i żeby nasze dzieci zdrowo rosły i nie chorowały. Życzę też duuużo miłości: łatwej, trudnej, nie ma znaczenia, byle prawdziwej!
 
No u mnie wódka tez pyszna była .. :) Szampana pije raczej symbolicznie , bo mieszanie obu trunków kończy się mega kacem :-D
Pedro - ogóra to tak średnio ale dobrą kiełbaske zawsze:tak:
 
Witam Wszystkie Mamusie wrześniowe! Zapraszam na nowy topik, na którym chciałabym zawrzeć nowe znajomości i dzielić się radościami a także i smutkami ( oby było ich jak najmniej). Ja mam 22 lata, 4 września urodziłam pierwszego synka, obecnie nie pracuję. To co? Są jakieś chętne!?
 
Cześć! Fajnie, że się odedzwałaś :-) Jak tam Dawidek? Duży był jak się urodził? Jak minął poród :) Mój Aleks ważył 4100 kg i 59 cm :szok: Byłam zaskoczona bo w dniu porodu robili mi usg i powiedzieli że max 3500 będzie ważył, a tu taka niespodzianka. Karmisz piersią czy butelką?
 
reklama
Do góry