reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwestii przywitania

aniach witaj! Ja dość długo mieszkałam w woj. wlkp :) praktycznie całe dzieciństwo:-) Słodka ta Twoja córa! Ja urodziłam sn, ale po porodzie lekarze żałowali, że cesarki nie zrobili, po porodzie musieli łyżeczkować i dostałam krwotoku:-( ale po przetoczeniu krwi wszystko sie dobrze skończyło. Ogólnie poród baaardzo mnie zafascynował do tego stopnia, że myślałam o położnictwie:baffled: no ale, już mi przeszło... Czy Wasze dzieci też nie potrafią się zająć czymś dłużej niż 5 minut? Mój synek ciągle potrzebuje mojej uwagi, nie potrafi zająć się zabawką ... dopiero kiedy kładę go spać mam chwile dla siebie, chociaż też nie zawsze bo zawsze trzeba coś w domu zrobić... achhh jak sobie radzicie z tym wszystkim?
 
reklama
Witam i chciałabym się dopisać.Urodziłam 29 września swoją córcie ważyła 3640 i 56cm.Poród siłami natury. Mieszkamy w warmińsko - mazurskim.
 
asiak_826- witaj wśród wrzesniowek:-)Zapraszam takze na inne watki!:-):tak:
mamaAleksa- dobrze, ze wszystko sie zakonczylo sie dobrze:tak:
 
Asiak witamy:-) Ja Wam powiem szczerze, że założyłam swój wątek, bo dopisując się do innych wątków, czuję że odstaję od reszty... np. dopisałam się na jednym forum, ale na tym wątku było tyle dziewczyn że nie sposób było je zapamiętać, ich dzieci itd.. postów to było tyle że nie nadąrzałam czytać.. Tak więc wydaje mi się, że fajnie było by od początku się poznać..
Mój synek już zasnął, mąż zaraz wraca z pracy także idę mu odgrzać obiadek.. Pozdrowionka!
 
Czesc. Ja tez z checia z Wami popisze. Urodzilam Partycje 20 wrzesnia przed poludniem. Miala 52cm, i wazyla 3.800kg. Tez nie daje mi spokoju i bez przerwy musze sie nia zajmowac, dopiero wieczorkiem jak spi mam troche czasu dla siebie :)
Mam jeszcze jedna core, Martynke urodzona 5 czerwca 2001 - stara koza;).
 
A ja zapraszam na wątki: "Parę słów o nas - poznajmy się" oraz "lista wrześniowych mamuś":))))) Nie ma sensu dublować wątków:)
Nie mniej jednak - MamoAleksa - miło poznać, zapraszamy też na inne wątki:)Szybko poczujesz się jak u siebie i gwarantuję, że nie będzie mowy o "odstawaniu":)
 
ooo.....jak tu fajnie :-);-) Ale jakoś przycichło ;-)
Pedro - oj rodzynku, witaj! Anulka urodziłą się w Częstochowie? Moja Majeczka też :tak: i jest taką samą gadułą co Twoja córcia i ma tak samo zakochanego w niej Tatusia.....:sorry2:
 
No nie ma sensu dublować, ale jak już założyłam to niech będzie:blink: Mi to się później myli, na jakim wątku pisałam, a już nie wspomnę o osobach.. pokręciłam troche wiem :sorry2: sorry :) My dopiero wstaliśmy. Tzn. moje dziecko codziennie śpi do 10.00 albo 11.00 także można tak żyć :) U mnie dzisiaj rano było -14 stopni !!

Brown Kate Witaj! A w Szkocji jaka pogoda?? Fajnie, że do nas dołączyłaś !
 
reklama
aniam141 mam taką suszoną, obecnie już wisi z...... a już sam nie wiem, jest pioruńsko twarda i smaczna, hit przy %, choć przy % wszystko jest hitem:-) może być?;-)

Kkasiulka witaj krajanko:-) moja Ania urodziła się na PCK w Cz-owie.


anaklim taką mam pracę, że czytam często o "emigrantach", a często są art. o życiu u angloję... i to co piszą ludzie o leczeniu tam czasem stawia włosa dębem, tzn. że tam z państwową opieką medyczną jest tragedia. Jak to jest z pkt. widzenia konkretnie pewnie osoby, która tam żyje, czyli np. Ciebie??
 
Do góry