reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwestii przywitania

pedro33

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2008
Postów
276
Miasto
Kłobuck
Mam na imię Anna Róża, urodziłam się 22 września 2008 roku w Częstochowie. Z racji, że mam dopiero 3 miesiące, a to oznacza "nie umiem pisać" - to stary za mnie relacjonuje. Cóż o sobie?... na dziś ważę 6120 i mam całe 62cm, tak mówiono rodzicom, ja nie dyskutuję (narazie), mówią i tak jest. Przez jakiś czas bolało mnie coś w brzuszku, okropnie, a więc krzyczałam. Krzyczałam, bo co?? ... powiem, że boli? zorientują się, że my niemowlaki "kumamy" wasz "stary" język. Więc się drze kiedy jestem głodna, niewygodnie mi, mam kupę (różnej konsystencji) w pieluszcze, nie lubię spać i zanim mnie położą narobię im nerwów (a co, dorośli, wytrzymają) itds.
A teraz idę się wykąpać (nie z własnej woli), starzy sobie ubzdurali, że tak powinnam. Ale jeszcze nie idę spać, kąpiel, mleko i im pokrzyczę, a co!! niech nie myślą, że to oni najważniejsi.
A..... być może będzie odpisywać ojciec, do czasu jak ja się nie nauczę, więc wybaczcie mu potknięcia, literówki, gramatykę i interpunkcję, poprostu ...... stary i głupi:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
pedro - witamy i miło że wkońcu do nas zawitałeś .. :) No i zapraszamy za inne wątki :-D:-D Same tu baby ale myślę że dobrze się bedziesz czuł w naszym towarzystwie
 
Witaj Anna Róża! Tu Sasha Noel - za mnie klika stara.. Chyba wydaje się jej, że jest w tym dobra;-) Na razie nie będę jej wyprowadzał z błędu. Wiesz, ona bardzo lubi jak się do niej uśmiecham. Czasem się krzywi jak robię taką duuużą fontannę do góry jak mi ściągnie pieluchę. Nie wiesz czemu???
Trochę mniej ważę od Ciebie, ale mamy ten sam wzrost!
Odważny ten Twój stary, że tak między same baby się wstrzelił!!! Szacun!
 
A więc dziękujemy za przywitanie :-)

anaklim krzywi się na widok fontanny? hmm.... to jak u mnie, tyle, że u mnie krzywią się na widok wodospadu. Widać samik dawno nie nasikali tak i zazdroszczą:-)
A stary to taki kamikadze, tłumaczę mu - nie leż między nie bo jakby co Cię zjedzą - a ten zgrywa jakiegoś bohatera i się pcha. W razie czego kobitki wybaczcie mu, stary, głupi i do tego facet:-)
 
aniam141 jak ze mnie taki rodzynek to się zastanawiam czy ze mną aby wszystko ok:-) jakoś ciężko mi tak zgeneralizować, że większość facetów jest tych, na których można narzekać. Napewno widzimy wiele spraw inaczej. Np. ja miewam scysje w punkcie, że zbyt mało zajmuje się Anią. Ok. ale jeżeli tylko toleruje dziecko mamę przy karmieniu, usypianiu, gdy tylko na kolanach mamy najlepiej wypoczywa, a to 75% czasu, a mi pozostaje te parę chwil z rana, czasem popołudniu i przed spaniem. Ponadto, wybaczcie dziewczyny, ale wiele kobiet uzależnia swoje dzieci od siebie, eliminując często funkcję ojca.
A w zasadzie, jakie macie głównie zarzuty do swoich facetów?
 
reklama
Ja tak samo jak Isunia, porownujac mojego M do innych to nie moge na niego złego słowa powiedzieć, poza karmieniem cycem rbi wszystkooo przy naszych córkach.
 
Do góry