reklama

W ,,kwiecie wieku,, i w ciazy!!!! Ooops!!!!!!!!!!

Grupa dla nas kobiet, ktore planowo lub nie zaszly w ciaze po 30!!!! Zawsze warto wymienic sie doswi

1. Moniczka2

Moniczka2 Fanka BB :)

Gorące pozdrowionka w to piękne wrześniowe popołudnie

2. isabela

isabela Majowe mamy'09

wow i tak nic sie tu nie dzieje?
    Mam 36 lat. Mieszkam w Londynie. Gdy urodze majowego "byczka" bede miala skonczone 37. Ciaza byla zaplanowana i dokladnie "wystarana".
    Mam dwie corki ponad 17to letnia Dagmare i prawie 16to letnia Pole. Wszystkie jestesmy podekscytowane moim brzuszkiem.

3. reklama
  4. Monika1213

Monika1213 Gość

Hej mam na imie Monika ,Kubę urodziłam jak miałam 31 lat ,a teraz w marcu urodzę kolejnego łobuziaka więc będe miała 36 lat , i sadze ze to rewelacyjne
    Pozdrawiam serdecznie

5. borkowska

borkowska Początkująca w BB

Cześc mam na imię ala mam 41lat i jestem w 35tygodniu będziemy mieli córeczkę na którą z utensknieniem czekamy będzie miała na imię kasia.pozdrowienia

6. bernardeta

bernardeta Fanka BB :)

Czesc Mam na imie Bernardeta mieszkam w Londynie. W marcu urodze nasze 3 dziecko, prawdopodobnie coreczke i bede mala 34 lata. Mamy juz 12,5 letnia Sandre i 7 letniego Alanka. Bardzo chcielismy miec jeszcze jedno dziecko, ale teraz kiedy juz jestem w 26 tygodniu ciazy zaczyna mi to coraz bardziej doskwierac. Nie wiem jak dotrwam do konca. Mam nadzieje ze szybko zleci. Pozdrawiam wszystkie mamy po 30=stce

7. edis

edis Gość

Mam na imię Edyta, w tym roku skończę 33lata i w marcu po raz drugi zostanę mamą. Starszy synek 07.03 skończy 11 lat. Już nie możemy się doczekać kiedy dzidzia pojawi się na świecie (prawdopodobnie dziewczynka, na razie wybrane imię - Ania).

8. dotmar3

dotmar3 szczęśliwa Dotinka

Witajcie:).Mam 32 lata i 2kwietnia urodziłam 3maluszka:).Wpadka totalna,ale jestem szczęśliwa i nie wyobrażam sobie teraz życia bez mojej Emilki.Mam córeczkę 6 lat i synka 3latka.

9. selena

selena Ola i Magdalenka-skarby

Witam, mam 36 lat i za kilka dni urodzi się Magdusia, zaplanowana!! mam tez córkę starszą, ma 16 lat. Pozdrawiam.

10. reklama
  11. JoJoB

JoJoB mamuniaDziabunia

Hei! Mam na imie Asia i dzieki wytrwalosci mojego Misia Polarnego, urodzilam moje pierwsze malenstwo w wieku Chrystusowym.Malenstwo to wykapany tatus (bladziak z niebieskimi oczkami) ale temperament ma po mamusi!

12. iwona76

iwona76 Fanka BB :)

Hej! Mam 33 lata. W wieku 30 lat urodziłam mojego kochanego synka Pawełka, a teraz a maju spodziewam się kolejnego maluszka. Prawdopodobnie drugi synek.

Poleć forum