reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
Dziewczyny, mam ostatnio trudny czas, było mnie tu mało, nie byłam zapisana na testowanie, bo pewnie jak część z Was pamięta- dopadło mnie totalne zrezygnowanie i brak nadziei. Jestem w ciąży. Jest dla mnie zbyt wcześnie by się cieszyć, bardzo się boję, po drodze nastraszył mnie lekarz, więc nadal jest tak, że stosunek strachu do radości jest mocno zaburzony. Taka już jestem.
Chciałabym Wam bardzo podziękować za wsparcie.
Trzymam za Was bardzo mocno kciuki i mam nadzieję, że do zobaczenia w innym miejscu 🙂.
Gratuluję ❤️❤️❤️ Życzę spokojnej ciąży bez trosk i zmartwień🥰
 
Halo, halo. Piszę pierwszy raz🤦‍♀️ czekam na nowy temat - styczeń 2024🙂 testy już prawdziwie pozytywne. Czy ktoś dołączy? 🙂
 

Załączniki

  • 16831067295717271861080721267529.jpg
    16831067295717271861080721267529.jpg
    843,9 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Do góry