reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

Halo, halo. Piszę pierwszy raz🤦‍♀️ czekam na nowy temat - styczeń 2024🙂 testy już prawdziwie pozytywne. Czy ktoś dołączy? 🙂
Chyba nie ten wątek, wparowuj z pozytywnym testem na wątek mamusiowy...I naucz się czytać pierwszą stronę 🤦‍♀️
Boże ile razy jeszcze taka osoba tu wjedzie z butami się pytam?
 
reklama
A co ma do tego kwiecień ? Po pierwsze ?
Po drugie to nie forum dla handlarzy lekami, a forum na którym np. kobiety wspierają się i pomagają sobie w walce o największe marzenie jakim jest dziecko… i tym niektórym się już nie przyda ten lek, bo udało sie Im szczęśliwie zajść w ciaze, wiec żeby zwyczajnie nie zmarnować leku chociażby z powodu terminu ważności zdarza się często, czego sama tu doświadczyłam ze chcą odsprzedać jakiś preparat, bądź oddać dla innej kobiety, która bierze ten lek, a który aktualnie w Polsce jest dostępny w znikomych ilościach aptek….
Wiec możesz sobie oszczędzić takie zbędne komentarze, skoro nie dotyczy Ciebie ten post.
Wszystkiego dobrego na przyszłość. :)

To że nie umiesz czytać ze zrozumieniem xD
Trzeb było to wrzucić w post - zabawki dla dzieci. Taki sam sens.
 
A co ma do tego kwiecień ? Po pierwsze ?
Po drugie to nie forum dla handlarzy lekami, a forum na którym np. kobiety wspierają się i pomagają sobie w walce o największe marzenie jakim jest dziecko… i tym niektórym się już nie przyda ten lek, bo udało sie Im szczęśliwie zajść w ciaze, wiec żeby zwyczajnie nie zmarnować leku chociażby z powodu terminu ważności zdarza się często, czego sama tu doświadczyłam ze chcą odsprzedać jakiś preparat, bądź oddać dla innej kobiety, która bierze ten lek, a który aktualnie w Polsce jest dostępny w znikomych ilościach aptek….
Wiec możesz sobie oszczędzić takie zbędne komentarze, skoro nie dotyczy Ciebie ten post.
Wszystkiego dobrego na przyszłość. :)
na jakiej podstawie chcesz kupić ten lek? Na własną rękę czy lekarz przepisał?
 
To ze dany wątek skończył się w kwietniu oznacza ze już nie można się na nim odezwać ?
Wpisałam nazwę leku i odezwałam się na pierwszym wątku w który się pojawił.
Czytanie ze zrozumieniem mam opanowane, ale jak widać w chamstwie tak jak Ty biegła nie jestem… 🤦🏻‍♀️

No mój wątek, moje zasady, mój regulamin :)
Jak Ci ktoś wchodzi z gnojówą do domu to też jesteś zadowolona, bo może?
 
Dziewczyny w czerwcu udało mi się zajść w ciąże po stymulowanym cyklu
W sierpniu miałam zabieg okazało się brak serduszka w 9 tyg
Dziś mija 6 tydzień a po okresie zero śladu
3 tyg po zabiegu pęcherzyk 12 mm
WcZorja endomatrium 17 mm
Co sądzicie zanosi się na@???
 
reklama
Dziewczyny w czerwcu udało mi się zajść w ciąże po stymulowanym cyklu
W sierpniu miałam zabieg okazało się brak serduszka w 9 tyg
Dziś mija 6 tydzień a po okresie zero śladu
3 tyg po zabiegu pęcherzyk 12 mm
WcZorja endomatrium 17 mm
Co sądzicie zanosi się na@???
Cześć, wątek jest stary i dotyczy testowania, nie udzielamy się już tutaj. Napisałam do Ciebie na priv :)
 
Do góry