reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W lipcu na testy sikamy ⏸️ 🎉 i swoje marzenie spełniamy 🤰🏼👶🏻

Cześć dziewczyny, śniło mi się cała noc, że testy dziś wychodziły negatywne, a ja jeździłam non stop do apteki po nowe 🙄🤦🏻‍♀️ dziś kreska lekko ciemniejsza niż wczoraj ale wciąż blada, gołym okiem bardziej widoczna niż na zdjęciu, co myślicie? I już nie wiem czy pisać wciąż tu czy już na sierpniowych? 😁
Dzisiaj widzę bez powiększania i rozjaśniania 😍
 
reklama
Dziękuję ❤️ teraz za to myśli że to już niby 4+0 z om a testy takie blade ledwo widoczne, chyba że owulka była dużo później niż miała być, pewnie jutro będę miała dopiero wyniki bety, i będę musiała powtórzyć w czwartek tak?
Niektórym kobietom potrafi wyjść blada kreska przy becie ponad 500 🙂
 
Hej dziewczyny, wproszę się do was gościnnie na momencik. Chcę zapytać jakimż to sposobem dodajecie gify? (Wpadłam tu bo u was się tego dużo produkuje 😏). Tzn znam ścieżkę trzy kropeczki i pojawią się opcja gif, tak zawsze dodawałam, ale teraz mam to szare i nieaktywne, czy jestem jakimś niechlubnym wyjątkiem?
Napisałabym na technicznym, ale tam chyba trudno o jakąś odpowiedź, na inne pytanie nie dostałam info..
 
Oprah Winfrey Judging You GIF

No to nie wiem jak pomoc bo u mnie normalnie przez 3 kropeczki wchodzi 😅 jedynie muszę przejść do przeglądarki z aplikacji bo w apce dodać nie umiem
 
Hej dziewczyny, wproszę się do was gościnnie na momencik. Chcę zapytać jakimż to sposobem dodajecie gify? (Wpadłam tu bo u was się tego dużo produkuje 😏). Tzn znam ścieżkę trzy kropeczki i pojawią się opcja gif, tak zawsze dodawałam, ale teraz
mam to szare i nieaktywne, czy jestem jakimś niechlubnym wyjątkiem?
Napisałabym na technicznym, ale tam chyba trudno o jakąś odpowiedź, na inne pytanie nie dostałam info..
Zobacz czy masz to pole aktywne -
Screenshot_20230801_174410_Chrome.jpg
Musi być na czarno, żeby działało wstawianie gifow
 
Hej dziewczyny, wproszę się do was gościnnie na momencik. Chcę zapytać jakimż to sposobem dodajecie gify? (Wpadłam tu bo u was się tego dużo produkuje 😏). Tzn znam ścieżkę trzy kropeczki i pojawią się opcja gif, tak zawsze dodawałam, ale teraz mam to szare i nieaktywne, czy jestem jakimś niechlubnym wyjątkiem?
Napisałabym na technicznym, ale tam chyba trudno o jakąś odpowiedź, na inne pytanie nie dostałam info..
U mnie wszystko działa normalnie ;)
Chris Farley Idk GIF
 
Hej jestem tu nowa , od 2 lat mam stwierdzona endometrioze miałam robiona laparoskopię ale nic nie usunęli, zastosowane leczenie tabletkami symdieno , od stycznia nie nie biorę nic , miesiączki różnie od 25-32 dni trwają 7 dni , ostatnia miesiączka 23.06 wczoraj zrobiłam dwa testy I dwa pozytywne , jestem juz po 2 cc , z objaw ciążowych tylko bol piersi i nasilenie trądzikiem , nie mam żadnych innych objawów jak przy dwóch poprzednich ciążach wczoraj mocne zakucie w dole brzucha po lewej stronie ale chwilowe i narazie się nie powtórzyło ale zaczyna mnie boleć krzyż z prawej strony promieniujący do pośladka , podwyższona temperatura 37.5 ogólnie się czuje jak na grypę wizytę u lekarza mam jutro podejrzewam że może być to ciaza pozamaciczna że zgledu na zrosty i endometrioze , lekarz powiedział przez tel że może być za wcześnie żeby wykryć czy to ciaza pozamaciczna, czy ktoś miał podobną sytuację
 
reklama
Hej, możecie mi powiedzieć jak pic te zioła ojca sroki? Chodzę na akupunkturę z powodu niskiego endometrium, przygotowuje się do ostatniego transferu i chcę się wspomóc jak tylko mogę. Słyszałam, że u niektórych dziewczyn te zioła naprawdę pomogły. Tylko nie wiem jak je zacząć pic. Tak po prostu czy w jakimś konkretnym dc? Help :)
 
Do góry