reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

W lipcu na testy sikamy ⏸️ 🎉 i swoje marzenie spełniamy 🤰🏼👶🏻

reklama
Bo tylko wrzucacie nowe linki z testami 🤣
Trzymaj się swoich Pinków!!! Bądź silna!
Sad Support GIF by Un si grand soleil
 
Dobrze komisja, proszę o ocenę czy jest tu fabryczna :D dla mnie są spoko, negatywne, oczywiście jak się wpatruje jak debil w jedno miejsce to głowa wytwarza kreskę, ale test jednak jest negatywny bez wątpliwości. Za 1,60 sztuka biorę :D
Zobacz załącznik 1549325
staraczkowy wzrok lekka fabryczna widzi, normalny nie widzi xd
 
reklama
@Avy zrobione.
Zrobiłam 120 i musiałam zrobić przerwę około godziny, jak dorobiłam te 30 to się bardziej zmęczyłam niż przy tych wcześniejszych.
 
Do góry