nieznośne_poplątanie
Moderator
- Dołączył(a)
- 3 Luty 2023
- Postów
- 2 980
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
ja też tak robię zazwyczajJa też nie mam zapasów, kupuje dopiero przed testowaniem, zawsze clearblue czy ja jestem jakaś dziwna?![]()
Tak średnio trochę dołączyć, mam teściową w znajomych, jak zobaczy to lipaPolecam wam grupę na FB "umęczone przez teściowe"![]()
hahahahaTak średnio triche dołączyć, mam teściową w znajomych, jak zobaczy to lipa![]()
też mam teściową w znajomychTak średnio triche dołączyć, mam teściową w znajomych, jak zobaczy to lipa![]()
Po co Ci teściowa w znajomych? Ograniczyłas jej chociaż widoczność Twojego profilu?Tak średnio triche dołączyć, mam teściową w znajomych, jak zobaczy to lipa![]()
nie wiem jak Wy tak możecie żyćja też tak robię zazwyczajteraz akurat mam 2 szt DOZ bo byłam na poczcie i przechodziłam obok ich apteki
![]()
my po prostu żyjemy na krawędzinie wiem jak Wy tak możecie żyć![]()
To nie na moje nerwy!my po prostu żyjemy na krawędzi![]()
Jak któregoś razu byliśmy u rodziców jedna moja sunia rzygła w domu. Tata chciał posprzątać, jak się nachylił to ledwie do kibla doleciał żeby swoich mi musiała sprzątać. Przyszedł, obudził mojego lubego żaby poszedł sprzątnąć bo on nie da rady.nie dałabym rady. Zawsze byłam odporna, ale ostatnio jak sprzątam locie rzygi, to mnie tak cofa, że maz przybiega myśląc, że to kot dalej rzyga![]()