reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Przepisał mi duphaston z myślą taka że w te wakacje uda mi się po nim zajść w ciążę,ponoć ma pomóc w regulacji cyklu.tylko że moje cykle były regularne,do teraz ,teraz zamiast 27 był 33 dni...może ktoś mi podpowie w jakim celu ten dyktafon pomaga zajść kobieta w ciążę bo przyznam że nigdy o nim nie slyszalam
Ja też pierwsze słyszę, żeby dyktafon pomagał zajść w ciążę 😄😄
 
reklama
@black_angel co tam u Ciebie, bo jakoś przycichłaś? 😉
Bylismy na kajakach z nocowaniem w lesie w namiotach z dzieciakami, tak jak mowiłam u mnie owulka 10-13.08 jakos tak a jade w niedziele do rodziców na Warmie, mąż konczy urlop i smiga z powrotem do mazowieckiego... takze robie testy owu, ale i tak mi niczego to nie da... bo w owu sie noe spotkamy na seksy 😁
przymusowe wakacje od dzialań 🍾🍾🍾
Odpocznę i we wrześniu zaatakuje męża z paskami owu, moze coś się mi przydarzy 😁🤣🤔
Ostatni seksik będzie 1.08 wg kalendarzyków stu owu będzie 5.08, 7.08, 12.08, albo 13.08 także nawet nie mam po, co testu zamawiać nawet jednego😁🤣🤣
 
Ostatnia edycja:
Bylismy na kajakach z nocowaniem w lesie w namiotach z dzieciakami, tak jak mowiłam u mnie owulka 10-13.08 jakos tak a jade w niedziele do rodziców na Warmie, mąż konczy urlop i smiga z powrotem do mazowieckiego... takze robie testy owu, ale i tak mi niczego to nie da... bo w owu sie noe spotkamy na seksy 😁
przymusowe wakacje od dzialań 🍾🍾🍾
Odpocznę i we wrześniu zaatakuje męża z paskami owu, moze coś się mi przydarzy 😁🤣🤔
o to mieliście super zabawę!
 
Bylismy na kajakach z nocowaniem w lesie w namiotach z dzieciakami, tak jak mowiłam u mnie owulka 10-13.08 jakos tak a jade w niedziele do rodziców na Warmie, mąż konczy urlop i smiga z powrotem do mazowieckiego... takze robie testy owu, ale i tak mi niczego to nie da... bo w owu sie noe spotkamy na seksy 😁
przymusowe wakacje od dzialań 🍾🍾🍾
Odpocznę i we wrześniu zaatakuje męża z paskami owu, moze coś się mi przydarzy 😁🤣🤔
Ostatni seksik będzie 1.08 wg kalendarzyków stu owu będzie 5.08, 7.08, 12.08, albo 13.08 także nawet nie mam po, co testu zamawiać nawet jednego😁🤣🤣
a nie dałoby radę, żebyście się spotkali na owulację? Szkoda marnować miesiąc 😉
 
o to mieliście super zabawę!
To był mój pierwszy raz i będziemy na pewno powtarzać, bylo super - dzieciaki odpoczeły od Internetu i ciągle mowiły, ze czują sie jak w bajce płynąc rzeczką i obserwując naturę przybrzeżną. Poza tym, ze mam bąble na kciukach oraz tak mnie ręce w nocy bolały, ze spać nie mogłam i jestem czerwona jak rak.😁😁😁
 
U mnie na Miovelli pierwszy cykl i póki co jestem w ciąży. Na ile ta "stymulacja" pomogła to nie wiem ale gdzieś po cichutku do samej siebie mówię, że może to faktycznie pomogło?
A to była poza Nac to jeszcze też ta druga Miovelia?
Super super cieszę się cały czas i wypatruje postów od Ciebie 🥰🥰
 
reklama
Haha.. Nie chce nikogo zachęcać do alkoholizmu ale w tym cyklu piłam czerwone wino prawie codziennie 😅 przypominam że staraliśmy się prawie 2 lata, tylko raz ciaza i poronienie ( tutaj też nieświadomie zaszłam na wakacjach gdzie też się częściej piło 🤔) ale to wszystko też może super zbieg okoliczności.
Na nic ananasy
I inne frykasy
Przerzuć się dziewczyno
Raz dwa trzy na wino 😁😁😁
 
Do góry