reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Hejka!
Mam szybkie pytanko, czy to na pewno ciąża?
Test pozytywny robiony z porannego moczu czułości 25 a negatywny przed chwila, ale czułości 10
29 dzień cyklu, mam nieregularne miesiączki
Rano bolał mnie dość mocno brzuch i myślałam ze to okres, ale przy teście niespodzianka i teraz
nie wiem jak to interpretowac🥲
* jutro pójdę na betę, ale musiałam napisać, bo nie daje mi to spokoju
 

Załączniki

  • 6D6BF36E-F9ED-4892-A924-506F1E91FB9A.jpeg
    6D6BF36E-F9ED-4892-A924-506F1E91FB9A.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 141
reklama
Hejka!
Mam szybkie pytanko, czy to na pewno ciąża?
Test pozytywny robiony z porannego moczu czułości 25 a negatywny przed chwila, ale czułości 10
29 dzień cyklu, mam nieregularne miesiączki
Rano bolał mnie dość mocno brzuch i myślałam ze to okres, ale przy teście niespodzianka i teraz
nie wiem jak to interpretowac🥲
* jutro pójdę na betę, ale musiałam napisać, bo nie daje mi to spokoju



10 powinna byc po poludniu pozytywna jesli 25 z rana pozytywna, któryś z testów klamie, zrob bete albo test poranny jutro innej firmy niz te
 
Haha.. Nie chce nikogo zachęcać do alkoholizmu ale w tym cyklu piłam czerwone wino prawie codziennie 😅 przypominam że staraliśmy się prawie 2 lata, tylko raz ciaza i poronienie ( tutaj też nieświadomie zaszłam na wakacjach gdzie też się częściej piło 🤔) ale to wszystko też może super zbieg okoliczności.
W sumie to ja w tym cyklu też pilam wiecej niz zwykle 🤣
 
reklama
Do góry