reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

U mnie cień dziś na teście i beta hcg 11.82 🥰 W poniedzialek powtórzę bo jestem 10dni po ovitrelle więc lepiej być ostrożnym 😁 Wynik proga w poniedziałek.
 

Załączniki

  • IMG_20220702_144239.jpg
    IMG_20220702_144239.jpg
    687,3 KB · Wyświetleń: 146
reklama
Ja oglądałam na yt film jakiejś chemiczki, która opisywała jak dochodzi do zapłodnienia.
Wszyscy wiedzą, że jeden plemnik musi trafić do komórki i ją zapłodnić, ale komórka jest otoczona taką osłonką i żeby ten jeden jedyny plemnik się przebił to musi być miliony innych plemników które będą wiercić w tej osłonce i pierwszy który przebije to jest ten szczęśliwy jedyny.
Dla mnie to była nowość 😜
Wiec jestem zdania że seksów powinny być kilka przed owulacja, one są ważniejsze niż w samym dniu owulacji 🙊
Choć wiadomo z jednego strzału, też się da zajsc
Oglądałam to samo wczoraj! W dodatku jakie zdziwienie mnie spotkało jak ona powiedziała, że plemniki mają węch! A nasza komórka wydziela zapach a one czując ją pędzą jeszcze szybciej. 😨😨😨😁
 
Hej
U mnie dziś 13dpo i biel viZira bielsza niż w reklamach 🥴🥴. Temp wysoko. Złośliwie zamiast spaść, poszybowała w górę. Czekam na @. Może się zlituje i jutro się pojawi 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Jak przyjdzie o czasie i owu się nie przesunie to jeszcze w zatestuję z końcem lipca
A może jednak jest szansa a owu mogła się przesunąć i jeszcze na teście nic nie wychodzi 🤩👀
 
reklama
Do góry