reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

reklama
Czasem przy pęknięciu pęcherzyka zdarza się plamienie 😊
U mnie ten cykl ogolnie jest powalony.... od 19.06 do 24.06 byl @ ... potem 27.06 byl śluz brązowy z nitkami krwi.... teraz 2.07 ponownie to samo.... do tego bolą mnie troche piersi i brzuch jak na @, moze dostanę w tym cyklu 2 raz okres , bo przy tamtym okresie ni mnie nie bolało ?!?
 
Dżin dobry, witam się piękna kreska z rana, wcale już nie trzeba się przygladac. Na żywo wygląda na spoko kreseczkę 🥰 Jutro powtórzę beta hcg ale jestem pełna nadziei 👍
 

Załączniki

  • IMG_20220703_081646.jpg
    IMG_20220703_081646.jpg
    143,4 KB · Wyświetleń: 180
Heja😁 dzisiaj mój planowy w końcu dzień testowy. A że zostawiłam sobie jeszcze pinka na tą okoliczność, to wam jeszcze pospamuje😍 ps. Ten wierszyk @Ceonis tak mi wbił się do głowy, że wczoraj z córką w lesie śpiewałam " czary Mary, czary Mary, niech maczugą machnie stary" i machalysmy kijami🤦🤣 dobrze, że młoda nie powtórzy bo ma dwa lata.
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-07-03-08-20-20-409_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-07-03-08-20-20-409_com.miui.gallery.jpg
    90,8 KB · Wyświetleń: 174
U mnie za to nadal w srodku brązowy śluz. Zwariowalam chyba, bo zrobilam wczoraj test🤔🤪 byl cien cienia, mimo, ze juz po @ mialam biały pink i przeciaz bete zrobilam 2,13 byla 29.06 i zostawilam go, a dzisiaj po wyschnieciu taki, czyzby ta beta jeszcze mi sie trzymala? No pink jest mega wychwyci chyba wszystko powyzej 0,1
 

Załączniki

  • 20220703_083712.jpg
    20220703_083712.jpg
    533,4 KB · Wyświetleń: 145
U mnie za to nadal w srodku brązowy śluz. Zwariowalam chyba, bo zrobilam wczoraj test🤔🤪 byl cien cienia, mimo, ze juz po @ mialam biały pink i przeciaz bete zrobilam 2,13 byla 29.06 i zostawilam go, a dzisiaj po wyschnieciu taki, czyzby ta beta jeszcze mi sie trzymala? No pink jest mega wychwyci chyba wszystko powyzej 0,1
Wiesz co na twoim miejscu poszłabym jak najszybciej do lekarza który ci zrobi usg
 
reklama
Do góry