reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W nocy picie ,jedzenie a może nic???

wypróbowałam w nocy wodę,ale niestety nie chciała (może dzisiaj spróbuje z herbatką z melisy-bo czasami mi się udaje)dalam w koncu mleko ale obudziła się tylko o 3 rano (pozniej juz wstala ok 7 )
aaa i zauważyłam że nie lubi być przykrywana,zawsze się rozkopie,albo kręci się potwornie ..
 
reklama
Moj Dominik niestety nie przespal jeszcze calej nocy.Na poczatku dawalam mu mleko,jednak czesto sie budzil i sadzilam ze za duzo by jadl:confused:.Teraz robie mu herbatke malinowa i wystarczy.Czasami jak widze ze nie chce pic i nadal placze wiem ze jest glodny daje mu wtedy samo mleko bez zadnej kaszki i spi do rana:tak:.Niewiem jakim sposobem nauczyc go aby przespal mi cala noc,w sumie budzi sie ok.12 i 4 rano:confused:.Wstaje ok.7-8 rano.
U nas bardzo podobnie.Woda i herbata nie zdaja egzaminu.Fakt zaśnie po podaniu,ale zaraz się budzi z głodu.A przynajmniej jak się naje, to są czasem tylko 2 pobudki(w tym jedna rano koło4.00-5.00)
 
chyba macie rację,też doszlam do wniosku że jak wypije mleko to śpi spokojniej i dłuzej..zastanawiam się tylko do kiedy dziecko jeszcze je lub pije w nocy..ale chyba póki się budzi to tak sobie myślę, że byćmoże potrzebuje( albo to kwestia przyzwyczajenia)..
 
Do góry