reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W Obronie Jezyka Polskiego

a gdzie to sie ustawia lenorku, gdzie sie wchodzi ???

tylko ze ja mam edytor po ang, anyway...dupa blada, ja to robie tak ze sobie wlaczam slownik multimedialny pol-ang i wpisuje co mi potrzeba i wyskakuje alebo ze nie ma w slowniku, jak nie ma to pewnie z bledem, albo po ang wpisze to od razu mam trening i mi polska poprawna wersja wyskoczy :tak:
 
reklama
haaaaaaaaaa ......... a jak wiem, ze m_ktosia ma tendencje do byczków nie zależną od siebie to mnie to bawi i nie będę zwracać uwagi:-p
 
ja tez zawsze mialam 5tki z ortografii i wogóle nie robiłam błędów - a ostatnio sadzę w polskim takie byki, że aż mi się czasem słabo robi... tak to jest jak nie trzeba wypracowań i dyktand pisać:eek:
 
kurczaki no.. a ja cale zycie na pewno pisalam razem.... az dziwnie mi wyglada tak oddzielnie...:baffled:
a ja tez widzialam bledy m_ktosi,ale mi sie wydaly slodkie, a czasem myslalam,ze to tak specjalnie :eek: he he ze skoro nie piszemy z polskimi znakami to moze i lepiej napisac skura niz skora :-D
a ja za to szybciej mysle niz pisze i potem wychodzi mi np. mzoe zamiast moze
 
Niczka mam podobnie tak jak ty z tym przekręcaniem ;-):-)
często coś pokiełbasie :-D ale to z pośpiechu :tak:
 
reklama
w ogóle a nie wogóle hehehehehehehehehehehehehehhe nie będę pokazywac paluchem kto tak napisał bo nieładnie:-)

ale i tak wiadomo o co chodzi;-)
 
Do góry