reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W Obronie Jezyka Polskiego

M

m_ktosia

Gość
ROBIE TOTALNIE DUZO BLEDOW ORTOGRAFICZNYCH I WSTYDZE SIE TEGO, mam manie sprawdzania ze slownikiem, poprawiania....
i tak sie przemycaja orty jak niewiem co i potem jest siara...
ogolnie sie tu luzujemy i tak ma byc bo mamy tu miec relaks,

mimo to chcialam wam przyzwolic na wytykanie bledow kardynalnych, jak cos zobaczycie to mozecie tutaj taki blad wytknac,
nie wiem jak reszta ale ja o to z pochylona glowa prosze :zawstydzona/y:
i mam nadzieje ze sie nie obrazicie jak cos zauwaze to tez dam tutaj znac,
ok???

np nie zeczywiscie tylko rzeczywiscie
 
reklama
Jak dla mnie pomysl ok. Mnie tez mozecie poprawiac i wytykac moje bledy. Ja to raczej z ortografia problemow nie mialam ale zauwazylam ze od jakiegos czasu zastanawiam sie nad pisownia i to mnie niepokoi. Stwierdzilam ze od siedzenia w domu z dzieckiem uwsteczniam sie chyba troszke bo telewizja telewizja ale dobrej ksiazki to ja dawnoooo nie czytalam... :no:
 
A ja powiem Wam ze na forum baaaaaardzo często zauważam błędy ortograficzne - i mnie bardzo to razi :sorry2:W szkole zawsze wygrywałam konkursy ortograficzne itd I czesto poprawialam jak ktos popelnil błąd - a to forum troche mnie nauczylo tolerancji....bo głupio tak wytykac komus ciagle, tym bardziej ze M_KTOSIA np pisała o dysleksji itd. Ale wątek fajny - mozemu tu wrzucac błędy.

No i ja nie jestem nieomylna oczywiscie :-D Moze ktos u mnie tez cos wyłapie :tak:
 
M_KTOSIU :-D pójdziemy a nie pujdziemy


no to ja teraz zeszycik i sto razy :zawstydzona/y:
najgorsze przy dysortografi jest to ze chocbym i milion razy to napisala to blad zrobie, chociaz "ktory" zawsze pisze poprawnie bo dostalam za to banke w podstawowce w drugiej klasie, pani powiedziala ze to jest niewybaczalne zeby ktory nie wiedziec:zawstydzona/y:

no ja to masakra, z polaka cale zycie dostawalam 3 i 2, tylko raz udalo mi sie 5 - na maturze :eek::rofl2::happy2:
 
reklama
ustawcie sobie opcję podkreślania blędów w kompie hehhehe

"na pewno" pisze sie osobno a "naprawdę "razem:-):-):-):-):-):-):-):-):rofl2::rofl2:
 
Do góry