reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

No to gratulacje Paulinko.W koncu sie doczekalas.Nie dawno do nas dolaczylas,no a teraz nie musisz zagladac na ta strone;-).Wyslij nam fluidki,zeby nam sie poszczescilo:tak:
 
reklama
dziewczyny nie martwcie się, jedne mają problem z zajscie, a inne z donoszeniem.
też ciężko to przeżywam, kiedy gin mówi" niestety nie daję dużej nadziei, ale walczymy do końca"..

więc kochane głowy do góry i walczymy do konca
 
Witam Wszystkie dziewczyny! Niewiem czy w dobrym watku pisze jesli nie to przepraszam od paru dni podczytuje was i postanowiłam wkońcu napisac bo tak szczerze mowiac to niemam z kim o tym porozmawac wydaje mi sie jesli z kims o tym rozmawiam to ten ktos sie smieje ze mnie... A wiec:Od kwietnia przestałam brac tableti bo chcemy z meżem drugie dziecko ale jak do tej pory nic,we wrzesniu miałam ostatnia@ i od tej pory nieprzychodzi wydawało mi sie,ze moze juz jestem w ciąży zrobiłam chyba z piec roznych testow ale na kazdym pokazywala sie jedna kreska:-(wiec poszłam do ginekologa pani doktor zrobiła mi USG ale nic niewidziłam potem zbadałam mnie ale nic niewyczuła no i jeszcze zrobiłam mi badanie z krwi które wyszlo ujemnie:-(niewiem czemu tak jest tak bardzo chciałaby byc zafasolkowana :-(!!!Pozdrawiam was wszystkie:-).
 
Witam dziewczyny - hej Martuśka!
Zapraszam an wątek starajace sie 2008 - jest tam zdecydowanie wiecej osob, a tymsamym wiecej informacji! Buziaki staraczki!!!!
 
Widze, ze ten watek troche przygasl....A szkoda, bo ja czekam, i czekam, i czekam na fasolke, ale jak na razie przyjsc nie chce do mnie:)


Jak dlugo juz czekacie na swoja dziecine ?
 
Widze, ze ten watek troche przygasl....A szkoda, bo ja czekam, i czekam, i czekam na fasolke, ale jak na razie przyjsc nie chce do mnie:)


Jak dlugo juz czekacie na swoja dziecine ?

oo :) ja narazie pierwszy cykl , ale jeszcze w tamtym roku 3 cykle sie staralismy, nic niie wyszlo iodpuscilismy sobie na rok bo zdecydowalismy sie najpierw na slub , potem zmiana pracy i tak jakos wyszlo.... ale teraz zabieramy sie ostro do roboty....:-D:-D
 
reklama
U mnie dopiero albo juz (jak kto woli) 3 cykl :)

Marzenixx.....wierzysz w to, ze dieta pomaga w zajsciu w ciaze ?

hm.. czy dieta pomaga... nie wiem,bardziej wierze w to ze ktos moze miec problemy w z zajsciem gdy albo sie nadmiernie objada i tyje lub odwrotnie gdy sie ktos odchudza lub odchudzal to napewno ma to wplyw bo sama osobiscie znam pare takich osob. Z sama dieta .. nie wiem, bo roznie to bywa... kazdy organizm jest inny... chodz nie powiem , bo pewnie zjadanie jakis owocow bądz warzyw pewnie sprzyja ku temu... :)
a co kochana jakąś dietkę chcesz miec?
 
Do góry