reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

reklama
Tak to prawda co pisze agi25-pozycje od tyłu-większe podobieństwo zajścia w ciąże i nie częściej niż co 2 ,3 dni-przytulanko,no i oczywiście wyluzowanie i nie myśleć tylko o zajściu. ;D
 
Zgadzam się w 100%, że przy stosunku trzeba się wyluzować, żeby czerpać z niego samą przyjemność, nie myśłąc o tym czy uda się zajść w ciążę czy nie. Co do pozycji, to nie mam pojęcia ale chyba każda jest dobra ;D Może tak w trakcie poeksperymentować i wybrać po prostu tą, w której będzie super orgaźmik ;D
 
Witam Wszystkie Panie :)
Mam jedno... wydaje się podstawowe pytanie... bo w różnych źródłach znalazłam różne wersje... Jak sprawdzić (najdokładniej jak jest to możliwe) kiedy są dni płodne?? Proszę pomóżcie!!! Pozdrawiam ciepluteńko wszystkie forumowiczki :)))
PS. Dajmy na to,że mam 29 dniowy cykl, okres wypada ... 20 dnia każdego miesiąca... Pomożecie??
 
Hej!

Vitall - Doda, pytanie jak Gierka - "Pomożecie?" ;D ;D ;D
Magi, gratuluję, przesyłaj nam pozytywne fluidy ciążowe :)
Bogda, dobrze brać wiesiołek na płodny śluz, mi tak poleciły inne dziewczyny z forum i rzeczywiście śluzik pierwszorzędny ;)
A więc Dziewczyny: do dzieła! Numerek z mężem od tyłu, (wcześniej 3 dni celibatu), a potem godzina leżenia z poduszką pod pupą ::) - musicie przyznać, że starnia są bardzo przyjemne ;D
Pozdrawiam :)
 
A czy możecie Kochnane Dziewczyny napisać mi coś o testach owulacyjnych? Plis. Chciałabym ich spróbować a nie mam pojęcia jak. Jak się nazywa taki test jak się go robi i kiedy i wogóle coś na ten temat. Liczę na Was Kobitki! :) Pozdrawiam
 
wiecie co???
jak my z mężem robiliśmy tego szkraba ze zdjęcia, to tuż po... leżałam z poduszką pod tyłkiem z 15 min by nic nie wypłynęło ;D
no i za pierwszym razem sie udało ;D
powodzenia życzę wszystkim przyszłym mamusiom ;)
 
Dzieki za informacje o tym wiesiolku,tylko czytalam tez ze jest on szkodliwy jak juz sie zajdzie,ale czytalam tez o syropach Gujazyl i mukosolwan-jak kolwiek to sie pisze i tez ponoc jest to dobra rzecz na sluz,ja pilam i juz mam fajny wiec zabieramy sie zaraz!
wyprobuje tez numer z poduszka!jestem w polowie cyklu wiec moze tym razem??? ;D ;D
milej niedzielki,pa,pa,kochane
 
reklama
No to dziś poleżę sobie z pupą do góry ;D bo rzeczywiście może za dużo ze mnie wypływa :(
oby pomogło .... dziewczynki trzymam kciuki za was i przyszłe nasze maleństwa!
POZDRAWIAM
 
Do góry