reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Tak sobie wlasnie pomyślałam, ze ja w oczekiwaniu na ciążę, czekam na ciążę, raz czekając na nią,a raz nie ;D I to prawdziwe choć zakręcone :D
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Chciałam się z Wami serdecznie przywitać i choć jestem początkującą forumowiczką, to już dłuższy czas jestem uzależniona od BB :) Ale wreszcie postanowiłam, że muszę Wam powiedzieć, że bardzo się cieszę, że jesteście! Staramy się z mężem o dzidzię 3 miesiąc i każdy objaw ewentualnej ciąży "konsultuje" z Waszymi wypowiedziami - to bardzo pomocne :). Będzie mi bardzo miło jeśli od dziś będę mogła konsultować objawy i obawy bardziej aktywnie w Waszym przemiłym gronie :) :).
 
Nutka witam Cie ciepluto i zycze szybkiego zafasolkowania :) ... oczywiscie zapraszam tez do wspolnych pogaduszek ;)
 
ja zaczynam starnia pon koniec maja , zob jak nam pojdzie.Marze o corci na narzeczony o synu zob na kogo strone wyjdzi :)
 
reklama
Witam dziewczyny
A ja jak zybko wzięłam sie za staranka tak tez szybko musiałam je zakonczyc. Własnie dopadło mnie jakies okropne chorubsko. Mam zapalenie tchawicy i krtani.Czuję sie okropnie, cały czs goraczka, dreszcze i rózne bóle.
Ciekawa jestem czy przez te dwa tyg staran cos moglismy zmajstrowac ;), bo teraz przy tej chorobie i antybiotyku to raczej byłoby chyba nie za dobrze.
A moze wiecie jak to jest z tymi chorobami i lekami w bardzo wczesnej ciąży??
 
Do góry