reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na owulacje

aga9921

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Grudzień 2008
Postów
1 791
Dziewczyny mam pytanie która z Was ma/miała długie cykle i późną owulacje ?
czy komuś udało się zajść w ciąże z testami owulacyjnym?
Mam długie cykle bo 34-36 a dziś 21dc i brak drugiej kreski ;/ Jedna kreska bardzo mocna ale brak drugiej
Czy infekcje mogą mieć wpływ na opóźniającą się owulacje która z Was tak miała ?
 
reklama
od 1 dnia cyklu 28.01 niby objawy są wyglądu śluzu więcej go itp chodź dopadła mnie dość mocna infekcja i nie wiem czy to ona nie jest przyczyną
 
Ostatnia edycja:
Kazda infekcja nawet mala czy nawet stres moga opóźnić owulacje. Stosuj testy moze przez kilka cykli wtedy moze bardziej zaobserwujesz swoj organizm jak funkcjonuje
 
Infekcja mogła przesunąć owulację.
W drugiej ciąży stosowałam testy owulacyjne i zaszłam w drugim cyklu.
 
Infekcja mogła przesunąć owulację.
W drugiej ciąży stosowałam testy owulacyjne i zaszłam w drugim cyklu.
też mi się tak zdaje bo infekcja sporawa więc nie ma co się spinać ale też robie by poznać cykle swoje więc spokojnie będę próbować w marcu
 
reklama
Do góry