reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na... PORÓD

Ja jadłam w ciąży serek homogenizowany i zagryzałam parówkami, fujjjjj:laugh2:.

Faktycznie fujjjj. Ja nie mialam żadnych dziwnych upodobań żywieniowych :no: Jadłam wszystko z wyjątkiem ryb :-p

... ja w sumie przespalam pierwszy trymestr:rofl2:

Ja już zasypiałam jak tylko widziałam poduszkę i łóżko :-D:-D:-D:-D:-D

No ja to w ogóle się odzwyczaiłam od @, bo Nikusia karmiłam przez rok, i pierwszą po porodzie dostałam dopiero dwa miesiące temu, jeszcze się na nowo nie zdążyłam przyzwyczaić ;-):-D

Zatrzymanie miesiączki to było coś extra, tym bardziej, że zawsze miałam bolesne :crazy: A pierwszą @ po urodzeniu Witka dostałam po trzech miesiącach :crazy::wściekła/y: Jedyny plus to taki, że już nie czuję bólu ;-)
 
reklama
Ja nie miałam @ pół roku po urodzeniu Emilki, karmiłam ją około 10,5 miesiąca i do dziś jeszcze całkiem mi się @ nie wyregulowała. Ale są dużo mniej bolesne, przedtem nawet wymiotowałam przy @, a teraz spoko, lekko boli.
 
Dokładnie Monia. Ja miałam nieregularne zawsze, ale teraz to już przesada, a jak skończyłam karmić to miałam @ w odstępie 2 miesięcznym, a nie 35 dni :baffled:
teraz jest ciut lepiej, ale dalej niezbyt. Kładłam to na karb prolaktyny, którą przed ciążą leczyłam, ale wynik wyszedł super więc sama nie wiem. mówiłam ginowi, kazał notować cykle. Echhhh
 
Ja teraz mam raz na dwa miesiace ale to przez implant antykoncepcyjny(podobnie nieraz w ogole mozna nie miec:baffled:) ale karmilam Nikiego jakies 9 miesiecy i mialam normalnie tylko krotsze
 
reklama
ja nie miałam @ dwa lata z hakiem więc chyba jestem rekordzistką
:rofl2::rofl2::rofl2:no ja mialam chyba raz w ciagu dwoch lat
po urodzeniu Marty mialam tez chyba dwa razy a teraz tez mam implant hahah,fajna nazwa;-) jesli Martucha mamy to samo hehe;-) i tez po tym nie mam miesiaczek:happy:ale ja nie maialam z reguly bardzo bolesnych nigdy tylko czasami sie zdarzaly....
 
Do góry