reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na... PORÓD

skakanka pewnie to samo, ja mam na 3 lata wiec narazie tynka nie dogonie cie(zreszta nie mam odpowiedniego kandydata na ojca:dry:)

skakanka faktycznie fajna nazwa tyle ze wolalabym implanty gdzie indziej:-D:-D:-D bo moja klatka piersiowa troche zanikła:sorry2:
 
reklama
Ja wróciłam do Cilest, przed ciążą brałam 6 lat i problemów nie miałam, tak więc u mnie jak w zegarku co 28 dni :tak:
 
skakanka pewnie to samo, ja mam na 3 lata wiec narazie tynka nie dogonie cie(zreszta nie mam odpowiedniego kandydata na ojca:dry:)

skakanka faktycznie fajna nazwa tyle ze wolalabym implanty gdzie indziej:-D:-D:-D bo moja klatka piersiowa troche zanikła:sorry2:
Hm Martucha jak to kandydata:confused:a tatus Nikusia gdzie sie podzial?moze czegos nie doczytalam....
Co do impalntow tez bym mi sie przydaly hehe ale teraz po 2 ciazach juz jest ciut lepiej choc stracily znow swoja heheh wiesz co...troche wykarmione;-)A ja mam to na 5 lat...chyba mamy co innego;-)
 
tatus Nikusia 'uciekl' w prace:dry: i mimo ze bardzo chcial dziecko to chyba byl to troche slomiany zapal z jego strony wiec na drugie nie ma szans ...:baffled:

moj implant jest wszczepiony pod skore w lewym ramieniu a gdzie ty masz? wlasnie tak sie ostatnio zastanawialam jak jest z implantami w Pl bo u gina jeszcze tu nie bylam od przyjazdu
 
Lorien to jest takie cos wielkosci wsuwki do wlosow,wkladaja to pod skore i ma dzialanie takie jak tabletki te jednoskladnikowe od ktorych sie nie tyje i ktore mozna brac przy karmieniu:rofl2:

ja tez o tym nie slyszalam dopoki mi nie powiedzial lekarz:tak:
 
reklama
Do góry