reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na... PORÓD

reklama
Ja też mam tyły :zawstydzona/y:, niby kiedyś obiło mi się o uszy o jakiś długotrwałych metodach niemechanicznych, ale nigdy się tym nie interesowałam.
Teraz to mi się nie opłaca, bo robienie dzidzi w planie za rok z haczykiem :tak:, ale po drugim, czemu nie, chyba, że zdecyduję się na jakieś bardziej drastyczne metody np. podwiązanie jajowodów.
Ja na pewno nie planuję więcej dzieci, a o pigułkach trzeba pamiętać:confused:, jednego razu pojechaliśmy do Krynicy Morskiej pod namioty i po południu przypomniałam sobie, że pigułek nie wzięłam z domu :no: i dup., musieliśmy wracać, bo co to za pinganie w namiocie z gumką :baffled:.
A wy macie jakieś plany na antykoncepcję po urodzeniu wystarczającej liczby dzieci? :-)
 
Ja myślę o spirali tej z hormonami Mirena chyba się to nazywa no i pogadam z ginką na temat tych implantów ale to dopiero w bardziej odległym czasie bo w planie jeszcze dwoje urwisów.
 
Polecają również plasterki ponoc lepsze od pigulek bo nie wpływaja na zolądek i watrobe, ale ja nie stosuje.
 
Monia tak implant jest z hormonami:tak: ma identyczne dzialanie jak minipigulki, nie mialam zadnych negatywnych objawow przy nim no i najwazniejsze nie przytylam:tak:

proponowali mi jeszcze zastrzyki hormonalne co 3 miesiace i spirale ale zdecydowalam sie na implant:-) tabletki u mnie odpadaja bo nie mam do nich glowy, myslalam tez o plastrach bo tez slyszalam pozytywne opinie:tak::tak:

ja planuje wiecej dzieci jak tylko znajde kandydata(mysle nawet o czworce:sorry2:) wiec nie planuje jakis powazniejszych zabiegow na jeszcze dluzej;-)

implant tez moge wyciagnac w kazdej chwili jesli teraz bym sie zdecydowala na kolejna dzidzie:tak:
 
Z tego co mi się kiedyś obiło o uszy to teraz podwiązywanie jajowodów jest zabronione :baffled:

My jak na razie używamy gumek, bo w planach mamy jeszcze jedną dzidzię (poród w 2010 r. ;-)). A Wszystko co jest z hormonami u mnie odpada, bo hormony wywolują częste migreny. Nie mam pojęcia co innego można jeszcze stosować, poza zimnym prysznicem ;-):-D:rofl2:
 
reklama
Do góry