reklama

W oczekiwaniu na testowanie [emoji4]

Od
5 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
Dzięki za odp. powtórzę na pewno tylko te 3 dni to wieczność. Ja raczej cierpliwa jestem ale po 5 miesiacach rozczarowań chcialabym wiedzieć już jak zapewne każda z nas ;).

reklama
Od
5 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
Nie jestem w Polsce i na ten moment niestety nie mam możliwości. Nie nakręcam się więcej na ten moment mam wszystkie objawy przed okresowe tak wiec zapewne następny cykl starań przede mną.

Od
7 Grudzień 2017
Odpowiedzi
0
Witam jestem, Ania, jestem mama Natalki 8 i Laury 6 lat. Staramy sie z mężem o synka ale cos ciezko idzie bo juz rok :) Jestesmy oboje po badaniach i wszystko jest ok wiec nie trace nadzieji, moze kiedys sie uda, testuje 15.12, czyli za 6 dni- objawow brak :)

Od
5 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
Andzia369 Napisz jak zatestujesz ja robie jutro test chyba że wcześniej @ przyjdzie. Ja mam objawy typowe jak na okres plus ból brzucha i jajnikow od tygodnia czyli u mnie norma ale Pierwszy raz miałam kilka dni przed @ śluz z krwia. W sumie nie ma reguły jak czytałam inne fora to kazda z nas ma inaczej jedne nie maja zadnych objawów inne tak jak ja no cóż Zobaczymy 1 dzień przed i teraz na luzie do tego podchodzę wcześniej trochę ześwirowałam ale jakoś się ogarnęłam :rofl: w pierwszej ciąży po za spóźnieniem okresu i z miseczki B zrobiło mi się C to nie miałam innych objawów.

reklama

Pogodne

Zaciekawiona BB
Od
11 Sierpień 2018
Odpowiedzi
0
Hej. My zaczęliśmy starania zaraz po ślubie ale miałam coś słaby śluz więc nie wiem czy z tego stresu miałam owulacje w tym cyklu. Jutro ma być okres i już boli mnie brzuch także raczej nic z tego. Ale jak nie dostane to też może zatestuje :)

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku