reklama

W oczekiwaniu na testowanie [emoji4]

Od
7 Grudzień 2017
Odpowiedzi
0
Ja w sumie dzis nie palilam caly dzien, bo po pierwszym zachcialo mi sie ( bleee) ale watpie zeby to byl objaw 5 dni przed miesiączka hehehe. Sluz normalny taki jak zazwyczaj w drugiej polowie cyklu, bialy raz klejacy raz wodnisty. Piersi pobolewaja jak zawsze przed miesiaczka. Oczywiscie dam znac jak zatestuje :) :)

reklama
Od
5 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
Hej
Ja niestety testować nie musiałam wredna @ w nocy przyszła :crazy:, kolejne staranka przed nami :) .
Trzymam kciuki aby wam kobitki 2 grube krechy powychodziły na testach :biggrin2: Pozdrowionka

Od
7 Grudzień 2017
Odpowiedzi
0
Dziewczyny jak ja sie masakrycznie czuje... boziu... jest mi niedobrze juz 3 dzien, kluja mnie jelita, jest mi zimno, mam wypieki... piersi mnie bardzo bolą
2 dni do miesiaczki... albo fasolka juz daje znaki albo pms sie zaczal chodz nigdy nie mialam :biggrin2::):p
Chyba ze zatrulam sie alko po ostatniej piatkowej imprezie... myslicie ze tak dlugo byloby mi niedobrze?

Od
5 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
Nie ma szans że to po imprezie mamy środę chyba że wychylyliłaś hektolitry wódki może być jelitówka ale to też goraczka wymioty itd. A jak wcześniej nie miałaś pms to najprawdopodobniej Fasolka :):biggrin2:

reklama

Agu1531

Fanka BB :)
Od
5 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
hej, czy któraś z Was mierzy temp.?kiedy najwcześniej jest sens robić betę, i kiedy po zapodnieniu rośnie temp.
Temp. Nie mierze to nie wiem i nie pomogę Bete najwcześniej możesz około 10 dnia po owu ale to też na chybił trafił bo jeszcze może być niezagniezdzony zarodek. Najlepiej jest około 14 dnia po owu czyli w terminie spodziewanej @

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku