reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na testowanie [emoji4]

Charlie93

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2018
Postów
52
Hej ;) Staramy się z mężem już troche czasu raz bardziej raz mniej, 25.08 mieliśmy slub dzien po tym wyjeżdżaliśmy na wakacje do Grecji akurat zdażyło sie tak ze cały wyjazd miałam dni płodne, 31.08 była owulacja.. staraliśmy sie w te dni bardzo, teraz mam niby jakies objawy typu bóle podbrzusza ktore zaczęły sie juz kilka dni po owulce, codziennie rano prace zaczynałam kawą teraz gdy ja wypije mam ochotę odrazu ja zwrócić, jestem wiecznie zmęczona choć nie senna, mogłabym poprostu cały czas leżeć i nic nie robić (moze to poprostu syndrom pourlopowy) często gdy cos zjem mega boli mnie żołądek... miesiączkę mam dostać teraz w piatek czyli 14.09, boje sie testować wczesniej zeby nie zapeszyć, juz tyle razy sie rozczarowałam :( wiem ze mogłabym isc na betę i dowiedzieć sie wczesniej ale tez jakos nie mam odwagi.. test od tygodnia juz czeka na użycie... ehh nie pisze tutaj po to żebyście wy mi potwierdzały ze jestem w ciazy tylko moze o jakies małe wsparcie jak kobieta kobietę... :)
 
reklama
@Charlie93
U mnie objawy były prawie zaraz po :D więc testowałam pozytywnie w niecałe dwa tygodnie po owu, a betę w dokładnie dwa tygodnie po - prawie 300, o ile się nie mylę :) Mnie odrzuciło od alkoholu, a miałam takie dobre wino otwarte :D

Poczekaj przynajmniej te 12 dni, z porannego moczu... :) Ja się tak nie mogłam doczekać, że pierwszy test zrobiłam tydzień po i oczywiście nie wyszedł :D

Trzymam kciuki ;)
 
Hej ;) Staramy się z mężem już troche czasu raz bardziej raz mniej, 25.08 mieliśmy slub dzien po tym wyjeżdżaliśmy na wakacje do Grecji akurat zdażyło sie tak ze cały wyjazd miałam dni płodne, 31.08 była owulacja.. staraliśmy sie w te dni bardzo, teraz mam niby jakies objawy typu bóle podbrzusza ktore zaczęły sie juz kilka dni po owulce, codziennie rano prace zaczynałam kawą teraz gdy ja wypije mam ochotę odrazu ja zwrócić, jestem wiecznie zmęczona choć nie senna, mogłabym poprostu cały czas leżeć i nic nie robić (moze to poprostu syndrom pourlopowy) często gdy cos zjem mega boli mnie żołądek... miesiączkę mam dostać teraz w piatek czyli 14.09, boje sie testować wczesniej zeby nie zapeszyć, juz tyle razy sie rozczarowałam :( wiem ze mogłabym isc na betę i dowiedzieć sie wczesniej ale tez jakos nie mam odwagi.. test od tygodnia juz czeka na użycie... ehh nie pisze tutaj po to żebyście wy mi potwierdzały ze jestem w ciazy tylko moze o jakies małe wsparcie jak kobieta kobietę... :)
Ja zrobiłam test 4 dni przed @i już miałam cień, jeśli twoje objawy to ciąża to myślę że test powinien już chociaż cień pokazać :)
 
Ja też mam dostać 14.09 miesiączkę i może nie nadejdzie :) jednak już mnie boli brzuch jak na okres więc raczej nic z tego :( jedyne co mam to spory ból piersi ale w sumie mam tak zawsze przed okresem i drapie mnie w przełyku dziwnie. Ale może to jakaś infekcja bo ciągle mam nos zatkany.
 
Mnie tam też brzuch bolał jak na okres a ciąża była tak wiec głowa do góry może w kolejne wakacje wrócicie tam już we 3:)
 
Hej ;) Staramy się z mężem już troche czasu raz bardziej raz mniej, 25.08 mieliśmy slub dzien po tym wyjeżdżaliśmy na wakacje do Grecji akurat zdażyło sie tak ze cały wyjazd miałam dni płodne, 31.08 była owulacja.. staraliśmy sie w te dni bardzo, teraz mam niby jakies objawy typu bóle podbrzusza ktore zaczęły sie juz kilka dni po owulce, codziennie rano prace zaczynałam kawą teraz gdy ja wypije mam ochotę odrazu ja zwrócić, jestem wiecznie zmęczona choć nie senna, mogłabym poprostu cały czas leżeć i nic nie robić (moze to poprostu syndrom pourlopowy) często gdy cos zjem mega boli mnie żołądek... miesiączkę mam dostać teraz w piatek czyli 14.09, boje sie testować wczesniej zeby nie zapeszyć, juz tyle razy sie rozczarowałam :( wiem ze mogłabym isc na betę i dowiedzieć sie wczesniej ale tez jakos nie mam odwagi.. test od tygodnia juz czeka na użycie... ehh nie pisze tutaj po to żebyście wy mi potwierdzały ze jestem w ciazy tylko moze o jakies małe wsparcie jak kobieta kobietę... :)

Hej, objawy znane bo miałam podobne ból podbrzusza i totalna senność i zmęczenie natomiast nie mam objawów wymiotów trochę zgagę mam :) ja robiłam test po spodziewanej miesiączce i kilka dni i są dwie kreski ;) więc spokojnie bez stresu :happy2: i czekamy do piątku :D
 
Ja juz nie wiem czy ten bol w podbrzuszu jest troche inny niz na okres czy taki sam... mam totalny mętlik w głowie.. :( chyba nic z tego nie bedzie... znowu... wszystkie inne objawy przeszły, piersi nie bolą mnie w ogole i nigdy nie bolały przed miesiączka... tylko ten bol brzucha jest cały czas bez zmiennie... ale zawsze zaczynał sie 3-4 dni przed a teraz boli mnie praktycznie od owulacji.

Niech ten czas szybciej leci!! CHCE PIATEK
 
reklama
Do góry