reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na testowanie [emoji4]

reklama
Nie ma sie co smucić, idziemy do przodu mamy iskierkę ;) ale mam do was pytanie... 15.11 robiłam betę i wyszło 77,43 i dopiero jutro ide na kolejna, powiedzcie mi czy to czasem nie jest za mało? :(
 
Witajcie :)
Okres za 5 dni, a dzisiaj calkiem sporo sluzu z krwia. Pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo (nie pamietam czegos takiego przy pierwszej ciazy).
Z mezem dzialamy, ale nie ma cisnienia. Co ma byc to bedzie :) pierwsze malenstwo skonczylo 7 miesiecy, karmie piersia, ale okres wrocil juz w 9 tygodniu po porodzie i pojawia sie regularnie.
Jak myslicie? Bedzie niespodzianka na mikolajki i swieta? ❤️
 
Hej Kobitki
Ktoś tu jeszcze zagląda ?
Ja jestem nowa na forum z mężem staramy się już 5 cykl i jak na razie du.. blada :( . Do terminu @ jeszcze 3 dni ale oczywiście nie wytrzymałam i test zrobiłam wynik 1 kreska :no:. Objawy jak za każdym razem przed @ tak więc w tym miesiącu chyba też się nie udało:hmm:. Jedyna różnica miałam śluz z krwią przez 2 dni co wcześniej się nie zdażało nadzieja odżyła ale test podziałał jak kubeł zimnej wody.
 
reklama
Do góry