reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na testowanie [emoji4]

Ja w sumie dzis nie palilam caly dzien, bo po pierwszym zachcialo mi sie ( bleee) ale watpie zeby to byl objaw 5 dni przed miesiączka hehehe. Sluz normalny taki jak zazwyczaj w drugiej polowie cyklu, bialy raz klejacy raz wodnisty. Piersi pobolewaja jak zawsze przed miesiaczka. Oczywiscie dam znac jak zatestuje :) :)
 
reklama
Hej
Ja niestety testować nie musiałam wredna @ w nocy przyszła :crazy:, kolejne staranka przed nami :) .
Trzymam kciuki aby wam kobitki 2 grube krechy powychodziły na testach :biggrin2: Pozdrowionka
 
Dziewczyny jak ja sie masakrycznie czuje... boziu... jest mi niedobrze juz 3 dzien, kluja mnie jelita, jest mi zimno, mam wypieki... piersi mnie bardzo bolą
2 dni do miesiaczki... albo fasolka juz daje znaki albo pms sie zaczal chodz nigdy nie mialam :biggrin2::):p
Chyba ze zatrulam sie alko po ostatniej piatkowej imprezie... myslicie ze tak dlugo byloby mi niedobrze?
 
Nie ma szans że to po imprezie mamy środę chyba że wychylyliłaś hektolitry wódki może być jelitówka ale to też goraczka wymioty itd. A jak wcześniej nie miałaś pms to najprawdopodobniej Fasolka :):biggrin2:
 
reklama
hej, czy któraś z Was mierzy temp.?kiedy najwcześniej jest sens robić betę, i kiedy po zapodnieniu rośnie temp.

Temp. Nie mierze to nie wiem i nie pomogę Bete najwcześniej możesz około 10 dnia po owu ale to też na chybił trafił bo jeszcze może być niezagniezdzony zarodek. Najlepiej jest około 14 dnia po owu czyli w terminie spodziewanej @
 
Do góry