reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Poinformowałabym te Panie, że od 28. 03 bieżącego roku zbieranie takich danych przez osoby nieupoważnione jest łamaniem prawa, a jeśli odmawiają mi świadczenia medycznego na podstawie donosu to poproszę to na piśmie bo jeszvze dziś zgłoszę to to biura rzecznika praw pacjenta, dyrektora placówki, okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej i jak trzeba będzie to do wszystkich świętych. A karteczkę z moimi danymi proszę zniszczyć na moich oczach jeśli do wszystkich świętych mam nie dopisywać GIODO
Teraz już PUODO - ale i tak pewnie by nie ogarnęły XD
 
Ach, nawet nie gadaj…Też odnoszę takie wrażenie.

Dziewczyny, które poronienia miały za sobą, powtarzały mi, że mamy szybko zacząć, bo one szybko zaszły. Organizm jest jeszcze w fazie „ciąża” i szybciej zaskoczy po poronieniu.
Sranie w banię.

No to ich zaskoczył, mój póki co nie😏.
To samo słyszałam przy biochemie. No ja nie wiem czy prawie pol roku trwało to jego nastawienie, ale raczej uważam to za bullshit ;)
 
dzień dobry Słoneczka!
Ja wczoraj zapierdziel w pracy, bo musiałam w 1 dzień wklepać i rozliczyć inwentaryzację, potem po pracy musiałam jechać do Łodzi na uczelnie złożyć dokumenty o stypendium, wróciłam wieczorem i padłam twarzą na ryj 🥴
Dziś na chwilkę się urwe z pracy, bo mam usg na 8.50, zobaczyć jak tam moja torbiel. Oby już jej nie było 🤞A tak poza tym czekam na okres 😀
 
Bo do tej pory leczyłam się u 2 lekarzy i jeden proponuję inseminację a drugi mieć chłopa przy sobie w określonym dniu. I zastanawiam się co bardziej skuteczne i którym tropem uderzyć.
Inseminacja ma mniej więcej taką skuteczność jak starania naturalne.
Generalnie około 10% na cykl.
Jeśli nie ma konkretnych wskazań do IUI, to raczej nie ma sensu.
Chyba że masz to IUI na NFZ i nie wydasz na to kilka tysięcy PLN, wtedy to w zasadzie nic nie ryzykujesz.
 
[to moze być obrzydliwe, wiec pytanie do mniej wrażliwych] A czy jest to możliwe, żeby moj cykl trwał 12 dni? Okres dostałam 6.10 i trwał do 10.10, wczoraj 1 raz miałam takie nitki krwi tylko przy podcieraniu, dzisiaj zabarwiony lekko śluz do południa a właśnie przed chwila na papierze miałam taką dość duża jakby błonę brunatną takie myśle ze z 3x2cm… i od wczoraj pobolewa mnie brzuch, głównie wieczorem.. nic mi ginekolozka nie mówiła, że zbliża się okres ani nic.. jak oglądała jajniki to tez tam nic nie było.. zwykły jajnik i kilka małych pęcherzyków dookoła… i mówiła tylko że czekamy na okres i wtedy stymulujemy dalej..
Ja miałam ostatnio 11 dniowy cykl 🤷‍♀️ byka to jednorazowa taka akcja 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry