reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Oficjalnie można mi napisać że... Wredna @@🐒🐒 przylazła!! Buuu👎👎😜
A to oznacza że w tym cyklu będę miała moją pierwszą inseminacje 😵
Przyznam się szczerze że trochę się boję, ale w skuteczność za pierwszym razem raczej nie wierzę zwłaszcza że to na NFZ 🙄
Z czego się boisz?
Generalnie to nic strasznego :-)
 
reklama
Dzisiaj mam 1 dzień cyklu, licząc cykl 28 dniowy kiedy powinnam zacząć wykonywać testy owulacyjne?
Teoretycznie ok 10dc, ale ja jak pierwsze kilka razy robiłam to zaczynałam w 7 zeby zobaczyć jak to u mnie wyglada. Wiem po kilku miesiącach ze pika wczesniej niż w 12dc nie mam wiec ja testuje od 10dc.
Ale jak mowie - każdy musi sprawdzić na sobie
 
Teoretycznie ok 10dc, ale ja jak pierwsze kilka razy robiłam to zaczynałam w 7 zeby zobaczyć jak to u mnie wyglada. Wiem po kilku miesiącach ze pika wczesniej niż w 12dc nie mam wiec ja testuje od 10dc.
Ale jak mowie - każdy musi sprawdzić na sobie
ok dziękuję :) i ile razy dziennie robiłaś?
 
reklama
Do góry