reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Ten wykres nie bardzo wygląda na cokolwiek 😂
Kurcze myślałam że już mądrzejsza jestem 😂 Jeśli chodzi o mnie owu wg mnie i testów i flo było 30.09-1.10, a spadek był 29.09.
Teoretycznie może być tak że temperatura spada i dopiero po 24 godzinach jest owulka?
Sorry, że męczę ale chcę się nauczyć co by w przyszłym miesiącu już być samodzielna 😁
 

Załączniki

  • 0C8DD200-40B8-4FD2-ABD8-48FF0C254BDD.png
    0C8DD200-40B8-4FD2-ABD8-48FF0C254BDD.png
    29,3 KB · Wyświetleń: 35
Wiem że się tutaj praktycznie nie wypowiadam ale mam problem...
Otóż dziś z mężem się kochałam i zaraz po zaczęłam krwawić, niestety nie powiem konkretnie jaki kolor krwi bo zmieszany z spermą. Teraz mam takie dziwne uczucie w prawym jajniku, może jakaś torbiel pękła? Nie wiem.
Pierwszy raz takie coś mam a jestem tydzień po owulacji (chyba?). Wiem że Wy sie na takich sprawach znacie więc może pomożecie.
 
Wiem że się tutaj praktycznie nie wypowiadam ale mam problem...
Otóż dziś z mężem się kochałam i zaraz po zaczęłam krwawić, niestety nie powiem konkretnie jaki kolor krwi bo zmieszany z spermą. Teraz mam takie dziwne uczucie w prawym jajniku, może jakaś torbiel pękła? Nie wiem.
Pierwszy raz takie coś mam a jestem tydzień po owulacji (chyba?). Wiem że Wy sie na takich sprawach znacie więc może pomożecie.
Nie miałam nigdy takiej sytuacji. Ale powiem coś banalnego, proponuje iść do lekarza. Może być wiele przyczyn.
 
Kurcze myślałam że już mądrzejsza jestem 😂 Jeśli chodzi o mnie owu wg mnie i testów i flo było 30.09-1.10, a spadek był 29.09.
Teoretycznie może być tak że temperatura spada i dopiero po 24 godzinach jest owulka?
Sorry, że męczę ale chcę się nauczyć co by w przyszłym miesiącu już być samodzielna 😁

Tak, może być tak że temperatura spada przed owulacją.
Jak dla mnie owu była 29 może 28
 
reklama
Do góry