reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W poszukiwanie gadzetu do kapieli - moze ktos pomoze

Natqaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2019
Postów
435
Hej
Szukam taki jakby materacyk/pontonik dla dzidzi okolo 4mies, który unosi się na wodzie, a dziecko na nim sobie lezy, gdzie dupka i brzuch i do połowy klatki jest woda. Widzilam kiedys taki filmik na fb, cudnie to wyglądało i chciałabym isc sobie tak z moją mala do wanny razem. Mlze ktos ma i wie gdzie takie coś kupić?
 
reklama
Weź dziecko na siebie, będzie czuło bliskość i przy nauce pływania bardzo pomoże. Na basenie będzie czuło się z Tobą bezpiecznie
Kołnierze to gadżet przy którym dziecko nie ma możliwości ruchu głową, wisi na szyi. Kiedy będzie już siedzieć fajne są krzesełka do kąpieli.
 
Kochani, nie chodzi mi o kołnierz :) z mala chodzimy na zajecia aqua baby ale to inna bajka. Ja chce cos do wanny. Taka jakby lezanka, ale ktora unosi się na wodzie. Moze ktos akurat bedzie wiedział.o co chodzi 🤔
 
IMG_20201018_204745.jpg
IMG_20201018_204537.jpg
 
Kochani, nie chodzi mi o kołnierz :) z mala chodzimy na zajecia aqua baby ale to inna bajka. Ja chce cos do wanny. Taka jakby lezanka, ale ktora unosi się na wodzie. Moze ktos akurat bedzie wiedział.o co chodzi 🤔
Może troszkę rozwieje Twój zapał do zakupu czegoś takiego ale wierz mi nie pouzywasz długo, za chwilę mała zacznie Ci się obracać, wiercić itd, kąpiel staje się wtedy tsunami:p taki leżący spokojnie maluszek w wodzie to krótka chwila w ich życiu :) jak chcesz się kąpać z mała to taki materacyk zrobisz z własnych ud, też tak robiłam z córeczką, wtedy mogła chlapać nóżkami itd ale kiedy na pół roczku już stała to ratowało nas tylko krzesełko, każda kąpiel poza nim kończyła się wstawaniem siadaniem skakaniem itd.
 
reklama
Może troszkę rozwieje Twój zapał do zakupu czegoś takiego ale wierz mi nie pouzywasz długo, za chwilę mała zacznie Ci się obracać, wiercić itd, kąpiel staje się wtedy tsunami:p taki leżący spokojnie maluszek w wodzie to krótka chwila w ich życiu :) jak chcesz się kąpać z mała to taki materacyk zrobisz z własnych ud, też tak robiłam z córeczką, wtedy mogła chlapać nóżkami itd ale kiedy na pół roczku już stała to ratowało nas tylko krzesełko, każda kąpiel poza nim kończyła się wstawaniem siadaniem skakaniem itd.
W sumie racja, można zrobić z ud, akurat glowka byłaby nad wodą a reszta w wodzie 😃 moze za bardzo się napalilam przez ten filmik a on moze byl tak specjalnie zmontowany. W sumie wizja zebylaby oparta o moja klate piersiowa tez spoko, ale wtedy nie będę widzieć jej słodkich minek 😭
 
Do góry