reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Może warto się lepiej zdiagnozować a nie decydować na kolejne ciąże bez konkretnej diagnozy skoro tak źle przechodzisz biochemy?
Przecież jestem zdiagnozowana.
Nie zachodze sobie od tak i nie trace bo mi sie podoba i nie chce mi sie robić badań. Wydałam kilka tysięcy na badania. Wiem co jest nie tak.
Byłam obstawiona lekami z wyłączniem accofilu którego w austrii wycofali.
 
reklama
Dziewczyny
31 lipca br. odstawiłam plastry hormonalne. Oczywiście nie nastawiałam się, że uda nam się od razu, myślałam, że zanim się wszystko ureguluje miną co najmniej 2-3 miesiące. Jednak ogromna niespodzianka nastąpiła w dniu 06 września gdy ujrzałam pozytywny wynik testu ciążowego. Myślałam, że to jakaś pomyłka, ale w kolejnych dniach na testach pojawiała się coraz ciemniejsza druga kreska. Niestety wizytę u ginekologa mam dopiero 23 września. Robiłam test z krwi, wynik z dnia 13.09 - 3161, natomiast wynik z dnia 15.09 - 4056. Domyślam się, że jest to za mały przyrost, a wizyta dopiero za tydzień. Jak było u Was?
 
Dziewczyny
31 lipca br. odstawiłam plastry hormonalne. Oczywiście nie nastawiałam się, że uda nam się od razu, myślałam, że zanim się wszystko ureguluje miną co najmniej 2-3 miesiące. Jednak ogromna niespodzianka nastąpiła w dniu 06 września gdy ujrzałam pozytywny wynik testu ciążowego. Myślałam, że to jakaś pomyłka, ale w kolejnych dniach na testach pojawiała się coraz ciemniejsza druga kreska. Niestety wizytę u ginekologa mam dopiero 23 września. Robiłam test z krwi, wynik z dnia 13.09 - 3161, natomiast wynik z dnia 15.09 - 4056. Domyślam się, że jest to za mały przyrost, a wizyta dopiero za tydzień. Jak było u Was?
Nie bada sie przyrostu przy takiej becie bo jest juz mniejszy. Czekaj na wizyte
 
acc optima, to jest ogólnie lek na kaszel, ale te wszystkie leki na kaszel działają na zasadzie rozrzedzania wydzielin - nie tylko w płucach. Więc poleca się to np na lepszy śluz czy właśnie podwyższoną lepkość nasienia
Ale ile i kiedy podawać to acc optima na podwyższona lepkość nasienia ?
 
acc optima, to jest ogólnie lek na kaszel, ale te wszystkie leki na kaszel działają na zasadzie rozrzedzania wydzielin - nie tylko w płucach. Więc poleca się to np na lepszy śluz czy właśnie podwyższoną lepkość nasienia
Ale ile i kiedy podawać to acc optima na podwyższona lepkość nasienia ?
 
reklama
Idzie zauważyć jakaś poprawę ? Mam robione stymulację to dawać od kiedy pęcherzyk będzie miał z 18mm? Jeśli ma koło 20 dostaje zastrzyk na pęknięcie
Nie zauważyłam poprawy bo ciężko mi ocenić lepkość nasienia bez badania :)
Ja bym wcześniej dawała niż mówisz, tak żeby skończyć dzień po owulacji
 
Do góry