reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W staniku czy bez?

Ja śpię zawsze w biustonoszu. Mam duże piersi i nie chciałabym aby stały się obwisłe czy zniekształcone. Dzięki spaniu w staniku mają one ciągle idealny wygląd.
 
reklama
Pytanie czy faktycznie od snu bez stanika piersi staną się obwisłe bo moim zdaniem nie. Może ma to jakieś znaczenie ale nie aż takie duże. Podstawą będzie tutaj dobrze dobrany biustonosz na co dzień i oczywiście kosmetyki do pielęgnacji piersi.
 
Mam nie wielkie , nie długo karmiłam wiec nie zmieniły mi się bardzo, chodzę bez stanika na co dzień a co dopiero w łóżeczku ...brrrrrr jasne ze bez ;-) No chyba ze ubieram się w coś przezroczystego jak wychodzę z mężem..oj to wtedy szaleje .
 
Śpię bez. ;) nie lubię w staniku, strasznie krece się w nocy i sprawia mi to pewien dyskomfort. Pozatym zawsze jak spedze noc w staniku to mam gwarantowane to że drut mi z niego wylezie !!! Wygodniej bez. Na początku ciąży kiedy ból piersi nie dawał mi żyć i każdy dotyk sprawiał mi ból to na codzień chodziłam bez , ale tylko w domu :)
 
reklama
Do góry