reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W staniku czy bez?

Oczywiście, że bez, nie wyobrażam sobie spać w staniku. Cycochy cały dzień gniotą się w staniku, więc daj im chociaż w nocy odpocząć :)
 
reklama
Bez, bo wygodniej. Czasem po domu chodzę bez, bo moje jędrne piersi jeszcze tak bardzo go nie potrzebują :)
 
Ostatnia edycja:
jeszcze jak karmiłam piersią stanik musiałam zakładać także na noc i to obowiązkowo, bo mleko lało mi się strumieniami i jak się położyłam bez stanika (i wkładek laktacyjnych) to miałam zalaną mlekiem całą pościel :-( teraz już całe szczęście bez i po domu jak mam okazję to też chodzę bez, ale to zależy ;-) ostatnio nabyłam także stanik bez haftek itp. czyli taki cały elastyczny (nie typowy sportowy, coś w rodzaju tych reklamowanych w TV z tym że mój kupiłam na targu) i muszę przyznać że jest to świetna alternatywna, szczególnie po domu, jest dużo wygodniej niż w zwykłym staniku, a piersi nie wiszą i nie przeszkadzają ... polecam :-)
 
reklama
Również bez, jeszcze parę lat temu gdy przechodziłam bardzo ciężkie miesiączki to musiałam spać w staniku sportowym, ale to tylko przez te kilka dni :)
 
Do góry