reklama

w uchu u 3 mies dziecka

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez JUSTYNAS261, 30 Sierpień 2011.

1. JUSTYNAS261

JUSTYNAS261 Początkująca w BB

prosze pomozcie u mojej 3 mies corci zauwazylam wewnatrz ucha jagby przerwana biala blone czy to woskowina. bo martwie sie i nie wiem co robic bo w drugim uchu tego nie ma.:szok:

2. asiunia876

asiunia876 Gość

woskowina jest zolta jak miod, a moze to jakis paproch sie tam wdarl? blona bebenkowa nie jest biala, a przy ewentualnym naruszeniu poleciala by jej krew, a to zobaczylabys (chociaz zaschnieta gdzies w naroznikach). Radze na spokojnie sprawdzic jeszcze raz i ewentualnie skontaktowac sie z lekarzem :-)

3. reklama
  4. JUSTYNAS261

bardzo ci dziekuje ze napisalas to wlasnie nie wyglada jak paproch i jutro pojade do lekarza bo sama raczej nie usune jej tego z uszka a nawet nie bede probowac

5. asiunia876

asiunia876 Gość

sluchaj na pewno to nic powaznego :-) moj syn jak mial ok 2 lata wsadzil sobie cala dluga wsuwke do wlosow do ucha i plakal przy tam jak cholera, myslalam ze juz po blonie i pojechalam do szpitala. Tam mi wlasnie powiedzieli ze blone jak przebijesz to poleci ciutke krewki i ze to nie koniec swiata bo blona odrasta. Trzeba byc na antybiotykach ale to wszystko :-) takze glowa do gory i daj znac co lekarz powiedzial :)

6. JUSTYNAS261

ok napewno napisze mam nadzieje ze to nic powaznego:-) moje pierwsze dziecko i bardzo male doswiadczenie

7. JUSTYNAS261

hej ja wlasnie po wizycie u lekarza. zagladal w te uszka i powiedzial mi ze to naturalna woskowina. ze nie ma powodow do niepokoju i ze to tak musi byc chyba ze by cos sie dzialo np nadmierny lub ropny jakis wyciek to od razu sie zglosic do lekarza. a tak jest wszystko w porzadku.takze cale szczescie wszysstko ok az lepiej sie czuje pozdrawiam

8. asiunia876

asiunia876 Gość

no widzisz :-) mowilam ze na pewno to nic groznego :-) ucaluj corcie :-D

Poleć forum