reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w uchu u 3 mies dziecka

Dołączył(a)
14 Sierpień 2011
Postów
5
Miasto
ok Suwalk
prosze pomozcie u mojej 3 mies corci zauwazylam wewnatrz ucha jagby przerwana biala blone czy to woskowina. bo martwie sie i nie wiem co robic bo w drugim uchu tego nie ma.:szok:
 
reklama
woskowina jest zolta jak miod, a moze to jakis paproch sie tam wdarl? blona bebenkowa nie jest biala, a przy ewentualnym naruszeniu poleciala by jej krew, a to zobaczylabys (chociaz zaschnieta gdzies w naroznikach). Radze na spokojnie sprawdzic jeszcze raz i ewentualnie skontaktowac sie z lekarzem :-)
 
sluchaj na pewno to nic powaznego :-) moj syn jak mial ok 2 lata wsadzil sobie cala dluga wsuwke do wlosow do ucha i plakal przy tam jak cholera, myslalam ze juz po blonie i pojechalam do szpitala. Tam mi wlasnie powiedzieli ze blone jak przebijesz to poleci ciutke krewki i ze to nie koniec swiata bo blona odrasta. Trzeba byc na antybiotykach ale to wszystko :-) takze glowa do gory i daj znac co lekarz powiedzial :)
 
hej ja wlasnie po wizycie u lekarza. zagladal w te uszka i powiedzial mi ze to naturalna woskowina. ze nie ma powodow do niepokoju i ze to tak musi byc chyba ze by cos sie dzialo np nadmierny lub ropny jakis wyciek to od razu sie zglosic do lekarza. a tak jest wszystko w porzadku.takze cale szczescie wszysstko ok az lepiej sie czuje pozdrawiam
 
reklama
Do góry