reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

Sugar to powiem ci ze koszyk jest bardzo ładny,taki królewski naprawde robi wrażenie....
A pokój dziecięcy przytulny,ciepły taki własnie dzieciaczkowy
Bardzo fajnie....
 
reklama
Sugar myślę, że teraz te niecierpliwe mamy, które tak czekały na zdjęcia czuja się zaspokojone ;-)
Rzeczywiście ładny ten kosz dla Twojej córci, i pokoik dzieci bardzo fajny (a ja mam taką samą komodę, tato mi z Wiednia sprowadzał, bo jak ja się na nią zdecydowałam, to akurat polska IKEA wycofała ją ze sprzedaży).

Ja mam nadzieję, że w poniedziałek dotrze do mnie kołyska dla Tymka.
 
Może być tu :tak:

To mówisz, że ten kibelek sie sprawdza ?? hmmm może i nad nim pomyśle.
Wiecie co jak by tak kupić wszystko co sie chce dla naszych szkrabów to można by wydać fortunę :tak::-D:rofl2:

Ha dokladnie.
Choc ja i tak mam wiekszosc rzeczy po starszym,planujac drugie nie wyrzucalam zabawek.
Choc i tak chcialo by sie kupowac,kupowac,
Tylko gdzie to wszystko skladac i upychac :dry:
 
Dobry pomysl z tym zeby nie zawalac glownego forum.
Kibelek jest super tylko jak dla mnie troche za wczesnie zeby kupowac wolabym kupic cos z czego teraz bedzie korzystac.

KARINA
 
Women my mamy kibelek FP ale ten drugi
mam jeszcze zwykly nocniczek i powiem szczerze ze ten FP jest najlepszy
jest wyzszy wiec dziecko wygodniej siada od zwyklego nocniczka
fakt mowie z perspektywy 2,5 latki ;-)
moja Mila na zwykly nocnik siadac nie chce a na ten tak
dobra inwestycja:tak:
 
reklama
Do góry