reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

reklama
Ladina..zdecydowałam się właśnie na tą karuzelkę Tiny Love ZOO ponieważ:
-wiele dobrego o niej słyszłam i czytałam
-walory estetyczne posiada
-moje dwie kumpelki kupiły ją swoim pociechom i bardzo mi się spodobała;-)

zastanawiałam sie tez nad tą fischer price z projektorem,ale ona bardziej dla dziewczynki a nie dla chłopca jest:-)
 
Pati
ja mam juz jedna karuzele Tiny Love i bylam z niej bardzo zadowolona, bo ma bardzo przyjemne melodyjki i moja mala przy niej blyskawicznie sie uspakajala.
Teraz skoro sa blizniaki to wlasnie chce dokupic druga i zastanawiam sie nad ta co Ty kupilas. Chyba ma tez jakies fajne melodie, jak sie nie myle to chyba cos z klasyki.A ta z projektorem tez w sumie fajna:tak:
 
Pati
ja mam juz jedna karuzele Tiny Love i bylam z niej bardzo zadowolona, bo ma bardzo przyjemne melodyjki i moja mala przy niej blyskawicznie sie uspakajala.
Teraz skoro sa blizniaki to wlasnie chce dokupic druga i zastanawiam sie nad ta co Ty kupilas. Chyba ma tez jakies fajne melodie, jak sie nie myle to chyba cos z klasyki.A ta z projektorem tez w sumie fajna:tak:
ta ZOO ma Bethowena,Mozarta i Bacha
 
no wlasnie tak mi sie wydawalo:tak: fajnie, bo bardzo uspakajaja
Doopa ze mnie bo ostatnio byla na aukcji wlasnie taka karuzela za pol ceny a ja sie nie moglam zdecydowac:dull: No nic do pazdziernika-listopada jeszcze troche czasu:-p
podobaja mi sie tez maty edukacyjne z Tiny Love, ale niestety tez sa drogie :dull:
 
Hej
Ja mialam ta z projektorem z Fisher Price i jestem bardzo zadowolona.
Ja sama uwielbialam sluchac tych melodyjek i moj synek zasypial przy niej w 5 sekund.
Tylko,ze u nas jest inny model,niebieski.W sam raz dla chlopaka.
Dostalam ja w prezencie,juz sie popsula,ale sluzyla nam 1,5 roku.
Teraz tez sie zastanawiam nad nia.


U nas ta Tiny Love kosztuje 34 euro,a ile w Pl (nowa)?
 
A to te butelki

pf_12.jpg
 
ja mam taka karuzele: @ KARUZELA RAINFOREST + PILOT @ Fisher Price @ GW (216012712) - Aukcje internetowe Allegro

i mate tez z tej serii:V2* FISHER PRICE RainForest PRZYRZĄD GIMNASTYCZNY (215639465) - Aukcje internetowe Allegro

i mlody zadowolony na maksa
ale dostalam w prezencie od ciotek z juesej

butelki polecam dr brown- moj z takich lykal a generalnie karmiony flaszka od kiedy skonczyl 2 meichy jakos

posciel feretti polecam goraco, ochraniecze sa grube i fajne
jedyny minus jak dla mnie to ewentualnie ze ciezko sie prasuja ;)
chyba ze oddajemy do magli

ale mam tez inne jakies zwyklaki
 
sugarspunsister...śliczna ta Twoja kazruzelka,
przyznam ze jej wczesniej nie widziałam
kolorki super i w ogóle taka radosna
mata również pierwsza liga:tak::-)

anineczka..u nas Tiny Love na llegro 245zł, w Smyku 299:szok:
 
reklama
No dobra,moze sie przeniesiemy z tymi wozkami i innymi tutaj.
Znalazlam Abc Desing w Polsce,ale mila pani z tego sklepu mowi,ze te wozki beda dopiero we wrzesniu i niezna cen:baffled:
Na pocztaku wogole powiedziala,ze ona nic nie wie o tych wozkach:szok:
To jej odpowiedzialam,zeby sobie sprawdzial na stronie internetowej sklepu bo chyba bzdury tam pisza :dry::wściekła/y:
http://www.mini-maxi.pl/abcdesign_wozki/
 
Do góry