reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Wada letalna mojej córeczki....

aspekt

Fanka BB :)
Rozwiązania
10
@Itsaris Jestem wstrząśnięta i nie wiem co napisać. Chciałabym, żeby to zdarzenie nie miało wpływu na Wasze zdrowie, Wasze więzi i opiekę nad Tosia. Ani na rehabilitację, ani na laktację itd. Ale widzę jak duży bagaż niesiecie. Jeśli można Wam służyć ramieniem, to pisz.

reklama

tita82

Rozwiązania
0
Itsaris jeżeli będziesz potrzebowała czegokolwiek to napisz proszę, moja Kaja niewiele starsza od Tosi. Służę każda pomocą. Pisz na priv. I jak dla mnie to strasznie niesprawiedliwe że Wy po takich przeżyciach dodatkowo musicie borykać się z innymi problemami.

Martya

Rozwiązania
0
To jest bardzo niesprawiedliwe, że jeszcze to na Was spadło :( Codziennie o Was myślę i przeklinam tego złodzieja :mad:
Zaburzył Wasz spokój, prywatność i poczucie bezpieczeństwa. Pozbawił środków i pamiątek. Ale musicie być silni dla Tosieńki. Jak ona się miewa?

Itsaris

Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Tosia jest bardziej placzliwa, wydaje mi się, że bardziej przy mnie. Do tego dużo więcej śpi.
Myślę, że nasz stres bardzo na nią wpłynął.
Aria jest bardziej zlękniona, czujna i ma problemy żołądkowe. Nie wiemy czy coś jej mogło zaszkodzić czy też ze stresu.

Nie mogę nadal dojść do siebie

Katerina1985

Rozwiązania
3
Tosia jest bardziej placzliwa, wydaje mi się, że bardziej przy mnie. Do tego dużo więcej śpi.
Myślę, że nasz stres bardzo na nią wpłynął.
Aria jest bardziej zlękniona, czujna i ma problemy żołądkowe. Nie wiemy czy coś jej mogło zaszkodzić czy też ze stresu.

Nie mogę nadal dojść do siebie
Pieskowi mogli podać jakieś leki, by nie szczekała, dlatego teraz może ma problemy żołądkowe i "dziwnie" się zachowuje. Przykro mi bardzo, że Was to spotkało :(

krolcia

Miasto
okolice Bydgoszczy
Rozwiązania
1
Też cały czas myślę o Was. Rozmawiałam z koleżanką na ten temat i ona też mądrze podpowiedziala, że jeśli ukradziono sprzęt specjalistyczny to może na zamówienie? Trudno to chyba sprzedać tak od ręki.... A jeśli tak było to znaczy wiedzieli gdzie idą i po co.... I to chyba w tym wszystkim byłoby najgorsze. Świadomie okradli Tosię....

reklama

Itsaris

Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Nie pisałam, że skradziono specjalistyczny sprzęt Tosi. Nie ma co już w to wynikać - kto, co i dlaczego.

Dodam tylko, że w Olsztynie było ostatnio ponad 6 włamań z kradzieżą. Wszystkie do bloków i domów, które są blisko lasu.
Nie ma co się doszukiwać, że ktoś na nas polował.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry