reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

Jestem trochę oszolomiona tym wszystkim :)

Jeszcze wczoraj huśtawka była prawie nie osiągalna. A teraz możemy ją dla Tosi kupić, do tego na pewno worek sako. I pewnie będę szukać sprzętu medycznego (poradzimy sobie bez hospicjum).

Wiecie jaka to ulga, że mam środki na to, żeby dać Tosi coś więcej... Nie wiem właściwie jak nazwać to uczucie. Na pewno dziwnie mi, bo nigdy nie spotkałam się z taką bezinteresowną pomocą, nigdy też nie potrzebowałam i nie brałam tak od kogos pieniędzy.

Jednak przy Tosi wiele się uczę. Czasami dumę trzeba schowac do kieszeni. Najważniejsza jest dla mnie Tosia, a jeżeli tyle cudownych osób wyszło z imocjatywą - to cudowne.

Tak naprawdę wszyscy razem robimy coś dla tego Małego Człowieka z wielkim sercem.
:)
[emoji173]
 
reklama
@Itsaris - cieszę się, że udało się Wam zrealizować marzenie Wasze i Tosi. Czekamy na zdjęcia, jak Tosia w huśtawce szaleje. Poślę konto dalej :)
 
Musimy w tym tygodniu przygotować mieszkanie na huśtawkę, zorganizować wolną przestrzeń :)
Nie sądziłam, że uda się tak szybko uzbierać.
Szukam też już worka sako :)

Tosia już dziś jest po porannej rehabilitacji, robi super postępy. Umie coraz lepiej sama trzymać główkę pionowo :)

Jedziemy później jeszcze do neurologopedy.
Grafik napięty :) ale Tosia jest w formie :)

Na pewno będę informować Was na bieżąco :)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie przekazałam Tosi informacje, że będzie miała huśtawkę :D ;)
Reakcja jak widać na zdjęciu :
 

Załączniki

  • PhotoEditor_20190513_110402279.jpg
    PhotoEditor_20190513_110402279.jpg
    580,4 KB · Wyświetleń: 488
reklama
Do góry