reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

reklama
Zdjęcia fantastyczne. Jesteś niezwykłą kobietą. Myślę o Was intensywnie. Ja też czekam na Twoją Tosieńkę. Pewnie słyszałaś o tym chłopcu - Alfie Hillmanie. Zerknij sobie na profil na fb - Alfie's journey. Może to doda Ci siły.
 
Zdjęcia fantastyczne. Jesteś niezwykłą kobietą. Myślę o Was intensywnie. Ja też czekam na Twoją Tosieńkę. Pewnie słyszałaś o tym chłopcu - Alfie Hillmanie. Zerknij sobie na profil na fb - Alfie's journey. Może to doda Ci siły.

Nie slyszalam o tym chłopcu. Jestem na grupie wsparcia rodzicow dzieci z trisomia 18. Jest kilka przypadków, że dzieci żyją więcej niż zakładano, pol roku czy kilka lat. Jednak Tosia ma inny wadliwy chromosom, o którym właściwie nic nie wiadomo :/
Nie chce dawać sobie nadziei. Wolę się miło zaskoczyć niż jeszcze bardziej okrutnie rozczarować....
 
reklama
Wizyta w sumie dobrze, moja lekarka jest taka miła i wyrozumiała w tym wszystkim.

Tosia waży ok 2200g. Brzusio ma malutki, jak w 30 tc. Obwód tylkk ok 27cm.
Nie widać, żeby się gdzieś wybierała. Szyjka coś tam się skrocila, ale to chyba tak, że się przygotowuje do porodu powoli. Główka jeszcze wysoko. Aaa no i serduszko.... 115/min :) mówi Pani dr co ja przeżywalam po ostatniej wizycie u innego dr, że serduszko biło 100....a ona, że po co gdzieś chodzić i się stresować, ale ze mnie rozumie, po co tam byłam. I że Tosia mogła np. Długo leżeć na plecach czy coś i te serce zwolniło... A teraz w miarę w normie, w naszej normie.... Wiec trochę odetchnelam na razie.
Dostałam skierowanie do szpitala na 7 dobę po terminie. Zwykle tak się kładzie do szpitala. U mnie raczej nie będą wywolywac, tylko mamy czekać nawet do 2 tyg, żeby sam się zaczął.
W czwartek mam wizytę u tamtego lekarza (zastępca ordynatora w szpitalu w którym mam rodzić). Zobaczymy jak on mnie pokieruje.....

Wiecie cooo.... chyba wyczulam, że Tosia ma czkawke!!!!! Tak mi się wydaje, że to mogło być to... Siedzę spokojnie, piszę posta i czuję takie delikatne drganie? Pulsowanie? W brzuchu. Co kilka sekund rytmicznie. Nigdy tego nie było. To chyba może być czkawka?
Nie wiem co to, ale mnie wzruszyło ❤️❤️
 
Do góry