reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

Itsaris jestem tu z Tobą i Tosia od początku watku, ale nie miałam odwagi nic napisać.
Jesteś wspaniałą Mamą cudownej Córeczki....
 
reklama
Itsaris - ja też czytam od początku i od początku wam kibicuję. Na każdy kolejny post czekam z nadzieją, że nic złego się nie stało. Trzymam za was kciuki i naprawdę mam nadzieję, że się poznacie i że Tosia chociaż na trochę z wami zostanie. Z całego serca wam tego życzę.
 
@Itsaris wiem, ze dla dziecka sn jest bardziej korzystne i nie mam zamiaru odwodzic cie od tego. Tak, niestety tego co nastapi nie da sie uniknac. A wciaz wierze, ze uda sie wam oszukac przeznaczenie, ze biologia sama sie wybroni. W koncu to ona decyduje o ewolucji i slabe punkty przerabia w mocne strony. Myslalam, ze cc moze dac malej wieksze szanse, dlatego o nim wspomnialam. Szanuje bardzo Twoja decyzje i trzymam kciuki za pozytywne rozwiazanie.
 
@Itsaris wiem, ze dla dziecka sn jest bardziej korzystne i nie mam zamiaru odwodzic cie od tego. Tak, niestety tego co nastapi nie da sie uniknac. A wciaz wierze, ze uda sie wam oszukac przeznaczenie, ze biologia sama sie wybroni. W koncu to ona decyduje o ewolucji i slabe punkty przerabia w mocne strony. Myslalam, ze cc moze dac malej wieksze szanse, dlatego o nim wspomnialam. Szanuje bardzo Twoja decyzje i trzymam kciuki za pozytywne rozwiazanie.

Mam te same myśli co Ty. Cały czas się zastanawialam co zrobić. Miałam już myśl, żeby wybrać cc, żeby nie męczyć Tosi i ją zobaczyć.... Ale jeżeli dam radę to przejdziemy we dwie sn.
 
@Itsaris oczywiście,że rodzice przeżywają razem z nami...bardzo nas kochają i to ich również bardzo dotyka.
Mocno, mocno trzymam za Was kciuki, te wszystkie emocje są mi tak znane...w kwietniu minęły dwa lata jak nasz Bohater odszedł, a ja pamiętam każdy szczegół,każdy...niestety nie mamy dzieci, za nami 4 straty...12tc,32 tc,18tc i 7tc...

Bardzo, bardzo mi przykro... Nawet nie wyobrażam sobie przez co musiałaś przejść.... :(
 
38tc od dziś...
@Blackberry Na razie wszystko dobrze, jeżeli można tak powiedzieć... Nie miałam wizyt ostatnio u lekarza. Ostatnią mam tuż przed terminem porodu. Czekam na jakieś objawy, już dwa razy wpadliśmy w małą panikę, ale nadal czekamy.
Termin 27.09.
Zostalo tak mało czasu. Zaczęłam się bardziej aktywnie przygotowywać do porodu. Nie wiem czy coś to pomoże, ale może będę ciut pewniejsza siebie. Codziennie przed zaśnięciem i jak się tylko obudzę myślę o Tosi. Wyobrażam sobie jak może być... jak ją dotknę i w końcu zobaczę jak wygląda mimo ogromnego strachu, mam wielkie pragnienie żeby już urodzić i ją zobaczyć. No po prostu nie mogę się doczekać mojej Malutkiej ❤️
Wyobrażam sobie różne scenariusze, obmyslam co może się wydarzyć, o czym musimy jeszcze pomyśleć, pamiętać. Co będzie gdy zacznie słabnąć tętno Tosi, jak wezmą mnie nagle na cc... Jest tak wiele możliwości, niewiadomych, to wszystko ciągle siedzi w głowie.
Kryzys przychodzi nagle, nie mogę wstać z łóżka leżę płaczę, albo chodzę wściekła na wszystko i wszystkich wokół. A potem jest chwilę dobrze, jedziemy na zakupy, do lasu, mówimy do brzucha, opowiadamy Tosi gdzie z nami jedzie, co robimy. W taki pogodny, radosny sposób, jakby wszystko było dobrze, a w głębi wiemy, że to jedyne chwile kiedy jest z nami tak blisko, że w ogóle z nami jest. Uwielbiam jak tata Tosi mówi np. "zabieram córkę na lody", "jedziemy do sklepu po coś slodkiego dla Tosi" (mhmm dla niej ;) ", " kop mamusie, rośnij silna" :) Może wydawać się to dziwne. A dla nas, to przyspieszone i skrócone rodzicielstwo....

Myślę, że jak zacznie się coś u nas dziać, to dam tutaj znać.
 
Ostatnia edycja:
38tc od dziś...
@Blackberry Na razie wszystko dobrze, jeżeli można tak powiedzieć... Nie miałam wizyt ostatnio u lekarza. Ostatnią mam tuż przed terminem porodu. Czekam na jakieś objawy, już dwa razy wpadliśmy w małą panikę, ale nadal czekamy.
Termin 27.09.
Zostalo tak mało czasu. Zaczęłam się bardziej aktywnie przygotowywać do porodu. Nie wiem czy coś to pomoże, ale może będę ciut pewniejsza siebie. Codziennie przed zaśnięciem i jak się tylko obudzę myślę o Tosi. Wyobrażam sobie jak może być... jak ją dotknę i w końcu zobaczę jak wygląda mimo ogromnego strachu, mam wielkie pragnienie żeby już urodzić i ją zobaczyć. No po prostu nie mogę się doczekać mojej Malutkiej
Wyobrażam sobie różne scenariusze, obmyslam co może się wydarzyć, o czym musimy jeszcze pomyśleć, pamiętać. Co będzie gdy zacznie słabnąć tętno Tosi, jak wezmą mnie nagle na cc... Jest tak wiele możliwości, niewiadomych, to wszystko ciągle siedzi w głowie.
Kryzys przychodzi nagle, nie mogę wstać z łóżka leżę płaczę, albo chodzę wściekła na wszystko i wszystkich wokół. A potem jest chwilę dobrze, jedziemy na zakupy, do lasu, mówimy do brzucha, opowiadamy Tosi gdzie z nami jedzie, co robimy. W taki pogodny, radosny sposób, jakby wszystko było dobrze, a w głębi wiemy, że to jedyne chwile kiedy jest z nami tak blisko, że w ogóle z nami jest. Uwielbiam jak tata Tosi mówi np. "zabieram córkę na lody", "jedziemy do sklepu po coś slodkiego dla Tosi" (mhmm dla niej ;) ", " kop mamusie, rośnij silna" :) Może wydawać się to dziwne. A dla nas, to przyspieszone i skrócone rodzicielstwo....

Myślę, że jak zacznie się coś u nas dziać, to dam tutaj znać.

Istsaris czytam i ryczę. Jesteście niesamowici. Cała Wasza trójka.
 
reklama
Bardzo mocno trzymam kciuki, aby spełnił się jak najlepszy z możliwych scenariuszy. Jesteście naprawdę cudownymi Rodzicami. Czekam na wieści od Ciebie i odliczam dni do przyjścia Tosi na świat.
 
Do góry