reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada serca u dziecka i zespół DOWNA- USG połówkowe-pomocy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
P

Pisząc pierwszym miałam na myśli, że to pierwsze takie badanie w którym lekarz podejrzewa wadę, a jak napisałaś dostałaś skierowanie na ponowne, co może świadczyć o tym, że lekarz nie jest do końca pewien czy wada rzeczywiście występuje. Napisałaś, że sam lekarz powiedział, żeby się nie martwić bo poprzednie badania oraz waga i wymiary w normie, więc trzeba czekać do następnego badania w spokoju.

Poza tym dziecko nie może być karą. Nie rozumiem o jakim wstydzie piszesz… jestes z bardzo małej miejscowości czy ludzie, których masz wokół siebie są tak bardzo mało świadomi z czym wiąże się ZD?
Sorry,że tak się wciskam między wódkę a zakąskę ale czy Ty sama masz świadomość z czym wiąże się ZD? Po Twoich wypowiedziach wnioskuje,że nie za bardzo.
 
reklama
Robiłam usg połówkowe i usg robił mi tez mój lekarz prowadzący. Tak, jeśli zdecydowałaby się zostawić dziecko to niestety wiąże się to z przeprowadzka to tu go nikt nie zaakceptuje,
 
Robiłam usg połówkowe i usg robił mi tez mój lekarz prowadzący. Tak, jeśli zdecydowałaby się zostawić dziecko to niestety wiąże się to z przeprowadzka to tu go nikt nie zaakceptuje,
Rozumiem, nie każdy ma warunki, by odpowiednio zadbać o dziecko, które wymaga na pewno większej opieki chociażby ze względu na występowanie chorób współistniejących przy ZD.
Myśle jednak, że nakręcanie się i twoj stres nie zmieni tego jaki będzie wynik badania, które będziesz powtarzać. Przykro mi, że nie masz wsparcia ze strony bliskich.
Musisz przemyśleć, zrobisz jak zechcesz, to twoje dziecko.
 
Rozumiem Twoje obawy. Cokolwiek nie postanowisz na pewno nie będzie ci łatwo. Gdybyś potrzebowała wsparcia są jeszcze dziewczyny z aborcyjny dream team też mogą pomóc. Ale myślę że warto umówić się na ponowne badania. Będziesz miała wtedy jasność.
Tulę ciebie mocno.
Robiłam usg połówkowe i usg robił mi tez mój lekarz prowadzący. Tak, jeśli zdecydowałaby się zostawić dziecko to niestety wiąże się to z przeprowadzka to tu go nikt nie zaakceptuje,
 
Ostatnia edycja:
Nie chce powtarzać tego badania bo to nic nie zmieni. Czuje ze ona jest chora i tyle.
Każdy człowiek ma wybór. (chociaż w naszym pięknym kraju-chyba nie do końca….)
Ja nie mam zamiaru na siłę przekonywać nikogo do powtórzenia badania, ale przeraża mnie to.

Tak czy inaczej, mam nadzieję, że jednak to przemyślisz i okaże się, że będziesz miała zdrową córeczkę.
To są wyłącznie twoje decyzje. Życzę Ci powodzenia w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania 💪🏼
 
reklama
Każdy człowiek ma wybór. (chociaż w naszym pięknym kraju-chyba nie do końca….)
Ja nie mam zamiaru na siłę przekonywać nikogo do powtórzenia badania, ale przeraża mnie to.

Tak czy inaczej, mam nadzieję, że jednak to przemyślisz i okaże się, że będziesz miała zdrową córeczkę.
To są wyłącznie twoje decyzje. Życzę Ci powodzenia w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania 💪🏼
Niestety nie mam wyboru. Jedyny jaki mam to oddać ją lub wychować. To już połowa ciąży.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry