reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada serca u dziecka i zespół DOWNA- USG połówkowe-pomocy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Bardzo mi przykro. Nawet nie będę próbowała sobie wyobrazić co czujesz. Teraz tym bardziej przydała by Ci się pomoc jakiejś instytucji. Mam nadzieję, że przemyślisz kwestię współpracy z hospicjum perinatalnym. Może odbierasz to jak jakiś nacisk, ale czasem warto dać się komuś popchnąć do działania. Jesteś ważna w tym wszystkim i Tobie pomoc jest potrzebna. Trwając w samotnej bezsilności będziesz siebie krzywdzić. Szukaj pomocy bo ona Cię się należy.
Zawsze też możesz się tutaj wypisać o wszystkich smutkach i strachach. Nie poddawaj się ❤💪
 
Rany... To juz naprawde okrucienstwo.
Jakby malo bylo tego co masz, jakby to tylko Twoje dziecko bylo ... Eh.
Mieszkasz Sama? Masz blisko rodzicow , rodzenstwo? Jakas dobra przyjaciolke?
Mam nadzieje, ze ktos Cie wspiera, ze zawalczysz o siebie chociaz resztkami sil ♥️
 
Czy któraś z kobiet które już rodziły- mogłaby mi napisać jakąś rozsądną listę rzeczy do szpitala dla mnie i dla dziecka? Będę rodzić w Krakowie. Wiem- jest na stronie taka lista ale dotyczy to raczej "standardowych" przypadków. tak z własnego doświadczenia. Dzięki. Może być na priv.
 
Czy któraś z kobiet które już rodziły- mogłaby mi napisać jakąś rozsądną listę rzeczy do szpitala dla mnie i dla dziecka? Będę rodzić w Krakowie. Wiem- jest na stronie taka lista ale dotyczy to raczej "standardowych" przypadków. tak z własnego doświadczenia. Dzięki. Może być na priv.

To zależy od szpitala. Rozumiem że ty albo Ujastek, albo Kopernika?
Muszaaaa może potrzebujesz jakichś rzeczy. Mam kocyki i miękki rożek po córeczce jak byś chciała. Może jakichś innych rzeczy potrzebujesz. W miarę swoich możliwości chętnie pomogę 💖
 
reklama
Jeśli będziesz rodzić na Kopernika to napisze wszystko co potrzeba , rodziłam dwa tygodnie temu więc jestem na bieżąco. A jeśli masz do wyboru Ujastek lub Kopernik, to w 100% polecam Kopernik z komplikacjami u dziecka ❤️
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry