reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy znasz kubeczek FERTI∙LILY, stworzony dla par, które mają problemy z poczęciem? Teraz możesz kupić go ze zniżką. Natomiast, jeśli z niego korzystałaś, proszę podziel się ze mną opinią Przeczytaj i zdecyduj

Jeśli czujesz zmęczenie, wypalenie i chcesz zadbać o siebie, a nie masz dużo czasu - wpadnij jutro o 10:00 na kawę z uważnością. 15 min. ćwiczeń mindfulness robi zmianę. Zapraszam

reklama

Wada serca u dziecka i zespół DOWNA- USG połówkowe-pomocy

Myszaaaa

Fanka BB :)
Pożegnałam dziś moja dziewczynkę. Na temat gapiów ktorzy przyszli sobie popatrzeć na moje nieszczęście się nie wypowiem bo szkoda słów. W taka pogodę nikt nie idzie na cmentarz żeby pospacerować za moimi plecami akurat wtedy kiedy stoję nad grobem swojego dziecka.

reklama

aspekt

Ludzie potrafią być głupi i okrutni.

Zrobiłaś co mogłaś dla Twojej Córki. Czasem pogrzeb pomaga z pierwszym etapem żałoby. Czasem cmentarz jest miejscem godzenia się z bólem. Czasem stanie nad grobem tylko dokłada cierpienia i nie chce się tam przychodzić. Rób według swoich potrzeb. Nie oglądaj się na innych.

Myszaaaa

Ludzie potrafią być głupi i okrutni.

Zrobiłaś co mogłaś dla Twojej Córki. Czasem pogrzeb pomaga z pierwszym etapem żałoby. Czasem cmentarz jest miejscem godzenia się z bólem. Czasem stanie nad grobem tylko dokłada cierpienia i nie chce się tam przychodzić. Rób według swoich potrzeb. Nie oglądaj się na innych.
Tacy ludzie są wszędzie. To świadczy o nich, nie o mnie. Cieszę się, ze mogłam być z nią do końca, z szacunkiem się z nią pożegnać takim jak się należy każdemu człowiekowi. Bo to moja dziewczynka. I będzie zawsze w moim sercu. Kiedyś się spotkamy.

Rozdepka

Tacy ludzie są wszędzie. To świadczy o nich, nie o mnie. Cieszę się, ze mogłam być z nią do końca, z szacunkiem się z nią pożegnać takim jak się należy każdemu człowiekowi. Bo to moja dziewczynka. I będzie zawsze w moim sercu. Kiedyś się spotkamy.
Piękne słowa. Ja też w to wierzę.

Balbina90

Pięknie to ujęłaś ❤️ bardzo mi przykro z powodu Waszej straty 😢

Aga87lan

Jesteś dla mnie niesamowita … tyle przeszłaś .. podziwiam Cię i ściskam bardzo mocno ..

Myszaaaa

Nie jestem. Raczej (nie)normalna. Ja nie planowałam tej ciąży, byłam wręcz zła- bo pracę niedawno zaczęłam. Bo jak damy sobie radę, bo nigdy nie ma odpowiedniego momentu. Przy diagnozie- zespół Downa- chciałam nawet oddać moją dziewczynkę do adopcji albo zostawić komuś.

reklama

Aga87lan

Nie jestem. Raczej (nie)normalna. Ja nie planowałam tej ciąży, byłam wręcz zła- bo pracę niedawno zaczęłam. Bo jak damy sobie radę, bo nigdy nie ma odpowiedniego momentu. Przy diagnozie- zespół Downa- chciałam nawet oddać moją dziewczynkę do adopcji albo zostawić komuś.
Jesteś … bez dwóch zdań , każda kobieta ma prawo do wahań , do strachu , do niepewności - to jest naturalne i zrozumiałe.. Byłaś z nią do końca mimo wszystkich przeciwności ..

Do góry