reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy znasz kubeczek FERTI∙LILY, stworzony dla par, które mają problemy z poczęciem? Teraz możesz kupić go ze zniżką. Natomiast, jeśli z niego korzystałaś, proszę podziel się ze mną opinią Przeczytaj i zdecyduj

Jeśli czujesz zmęczenie, wypalenie i chcesz zadbać o siebie, a nie masz dużo czasu - wpadnij jutro o 10:00 na kawę z uważnością. 15 min. ćwiczeń mindfulness robi zmianę. Zapraszam

reklama

Wada serca u dziecka i zespół DOWNA- USG połówkowe-pomocy

arona

Fanka BB :)
Nie jestem. Raczej (nie)normalna. Ja nie planowałam tej ciąży, byłam wręcz zła- bo pracę niedawno zaczęłam. Bo jak damy sobie radę, bo nigdy nie ma odpowiedniego momentu. Przy diagnozie- zespół Downa- chciałam nawet oddać moją dziewczynkę do adopcji albo zostawić komuś.
A jednak kochalas ja i zaopiekowalas sie nia najlepiej jak bylo Mozna 😉

reklama

arona

Wolałabym stracić na początku. Byłoby mi łatwiej.
Widzisz .. jakbys jej nie chciala to bys teraz tak nieludzko niecierpiala. Masz swojego aniolka , kogos komu jestes najblizsza na swiecie chociaz go nie ma obok. Ty dla niej ona dla Ciebie. Znowu uczysz sie Z tym zyc, inaczej ...
Kiedys przywykniesz , pewnie nie predko ale kiedys... Bardzo , Z calego serducha zycze ci bys spotkala kogos kto pozwolil ci znowu byc szczesliwa.

Smaily

Tak powinno być, że natura sama eliminuje na początku. Ale jak pokazuje życie czasami natura też się okrutnie myli😔
Kiedy upłynie dużo czasu, za rok może dłużej, złapiesz dystans. Dalej będzie bolało, dalej będziesz odczuwać żal i tęsknotę, ale dostrzeżesz w całej sytuacji swoją siłę, że przetrwałaś poród Darii, że ją zaakceptowałaś, że byłaś ostatecznie gotowa zająć się nią i być jej mamą. Jestem pewna, że byłabyś dla córki cudowną mamą💛

Rozdepka

Może tak, może nie. Nie dowiesz się. Każdy kto czytał Twoje wpisy widzi jak Cię ta wspólna drogą z córeczką zmieniła. Tamtej kobiety już nie ma. Nie ma tej złej i przestraszonej. Jest ta, która dała radę. Mama.
A życie niesie niespodzianki, przygody, różne chwile...mnie życie po bezdzietnym związku z alkoholikiem przyniosło wspaniałego partnera i upragnioną ciążę. Jestem pewna że mój pierwszy Aniołek jest teraz z nami i choć straciłam go bardzo wcześnie wiele lat temu, jeszcze q poprzednim związku, to często o nim myślę...ale już bez smutku, czy żalu.
Moje życie poukładało się po 40stce. Życzę Ci byś także w życiu znalazła to dobro, ktore jest Tobie pisane, cokolwiek to będzie🤗

Do góry